Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 16-letnia córka Ani Przybylskiej pokazała odważne zdjęcie. Wywołało lawinę komentarzy
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 14.07.2019 17:13

16-letnia córka Ani Przybylskiej pokazała odważne zdjęcie. Wywołało lawinę komentarzy

anna przybylska: córka
Fot.instagram.com oliwiabieniuk

Anna Przybylska: córka tragicznie zmarłej gwiazdy wyrasta na kolejną influencerkę? Nic dziwnego, że młodzi ludzie tak chętnie śledzą profil dziewczyny — 16-latka jest coraz odważniejsza. Uwielbia pozować do zdjęć, a jej pomysły na stylizacje natychmiast są podchwytywane przez zachwycone rówieśniczki. Ostatni wybór nastolatki wzbudził szczególną sensację wśród internautów. Nie uwierzycie, co na siebie założyła!

Przyszła na świat jako pierworodne dziecko jednej z najbardziej znanych polskich par. Od pierwszych chwil wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród opinii publicznej, a miliony Polaków — mimo wysiłku rodziców, którym zależało na zachowaniu prywatności — śledziły jej wchodzenie w dorosłość. Mimo że wciąż ma szesnaście lat, potrafi posługiwać się social mediami o wiele lepiej niż niejedna sporo starsza gwiazda! Anna Przybylska: córka tragicznie zmarłej aktorki zapowiada się na prawdziwą piękność. Chociaż jeszcze nie rozpoczęła swojej przygody z show-biznesem, jej poczynania na Instagramie śledzi ponad dziewięćdziesiąt pięć tysięcy osób. Nic dziwnego — kiedy zobaczycie ostatnią stylizację Oliwii Bieniuk, opadną wam szczęki.

Co założyła Oliwia Bieniuk?

Jakiś czas temu Oliwia Bieniuk wyjechała z rodziną na urlop — nastolatka pochwaliła się w social mediach, że spędza wakacje w nadmorskich Chałupach. Przy okazji zdecydowała się na udział w sesji zdjęciowej, którą opublikowała później na Instagramie.

Anna Przybylska: córka gwiazdy miała na sobie dwuczęściowy zestaw swojej ulubionej marki PLNY LALA. Oliwia Bieniuk założyła obcisłą i odsłaniającą brzuch bluzkę, która podkreśliła jej wysportowaną figurę. Wyglądała naprawdę stylowo! Fani nie szczędzili szesnastolatce komplementów, a Oliwia odpisywała na każdy pozytywny komentarz.

Anna Przybylska: córka zmarłej aktorki zostanie gwiazdą?

Anna Przybylska zawsze marzyła o posiadaniu wielkiej rodziny. Mimo że gwiazda liczyła się z prawdopodobieństwem zachorowania na raka, nie przypuszczała, jak szybko spadnie na nią nieszczęście. W chwili śmierci miała zaledwie trzydzieści pięć lat.

Anna Przybylska: córka gwiazdy była jedenastolatką, kiedy jej mama zmarła po ciężkiej chorobie. Od tamtych tragicznych wydarzeń minęły ponad cztery lata i Oliwia Bieniuk z małej dziewczynki zaczęła wyrastać na śliczną nastolatkę. Na razie skupia się na nauce i nie próbuje zaistnieć w filmie albo modelingu.

Jednak nie ma wątpliwości, że każda agencja przyjęłaby Oliwię Bieniuk z otwartymi ramionami — z wiekiem staje się coraz bardziej podobna do swojej pięknej mamy. Zaczęła także nabierać pewności siebie w prezentowaniu naprawdę odważnych stylizacji.

Ile dzieci miała Anna Przybylska?

Oliwia Bieniuk cieszy się największą popularnością spośród wszystkich dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jednak aktorka i piłkarz doczekali się łącznie trzech pociech — po córce na świat przyszli jeszcze synowie Szymon i Jan.

Anna Przybylska: córka gwiazdy nie boi się eksperymentować z wyglądem i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Myślicie, że po osiemnastych urodzinach rozpocznie karierę modelki lub aktorki? Nie ma wątpliwości, że sprawdziłaby się w tej roli świetnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA CÓRKI ANNY PRZYBYLSKIEJ:

anna przybylska: córka

Oliwia Bieniuk w przyszłym roku będzie obchodziła osiemnaste urodziny. Na razie nastolatka cieszy się wakacjami.

anna przybylska: córka

Anna Przybylska: córka staje się do niej łudząco podobna.

anna przybylska: córka

Myślicie, że Oliwia odziedziczyła po mamie talent aktorski?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródła: pl.wikipedia.org