Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Anny Popek na zdjęciu z wakacji. Jest bardzo podobna do mamy
Marta Kulik
Marta Kulik 11.08.2019 18:57

Córka Anny Popek na zdjęciu z wakacji. Jest bardzo podobna do mamy

Anna Popek
instagram.com/annapopek_official/

Anna Popek: córka dziennikarki pozuje w bikini! Opublikowała kilka zdjęć z wakacji, na których przypomina znaną mamę! 22-latka może pochwalić się świetną figurą! Czym zajmuje się Oliwia Popek?

Anna Popek: córka dziennikarki, 22-letnia Oliwia, od wielu lat pojawia się w mediach. Już jako nastolatka pojawiała się z mamą na branżowych wydarzeniach. Dziś jest dorosłą kobietą i korzysta z wakacyjnej przerwy w nauce. Oliwia Popek pochwaliła się zdjęciem z Bali! Jej wygląd zachwyca!

Anna Popek: córka

Oliwia Popek już od jakiegoś czasu żyje na własny rachunek. Kilka lat temu wyprowadziła się z domu mamy i rozpoczęła studia w Londynie. Nie każdą wolną chwilę spędza jednak z mamą. Młoda kobieta uwielbia podróże i często wybiera odległe miejsca.

Trudno też znaleźć na to jakąś mądrą radę. Najpierw trzeba chyba poczuć się dobrze samej ze sobą. Nie zagłuszać tej pustki od razu. Nie włączać telewizji, nie wychodzić na siłę do kina czy do koleżanek, tylko starać się uświadomić sobie, na jakim etapie życia jesteśmy i polubić ten moment — mówiła o wyprowadzce córki Anna Popek dla Faktu.

W 2015 roku Anna Popek wystąpiła z pociechami na rodzinnej okładce Gali. Już wtedy było widać, że Oliwia jest do niej bardzo podobna i odziedziczyła po mamie uroczy uśmiech. Kolejne wyjścia na różnego rodzaju premiery pokazywały, że z wiekiem podobieństwo rośnie!

Ile dzieci ma Anna Popek?

Anna Popek ma dwie córki: Oliwię i Małgosię. W 2011 roku rozwiodła się z ich tatą, biznesmenem Andrzejem Popkiem. Młodsza ma 20 lat i także coraz mniej czasu spędza z mamą, ona także już się wyprowadziła od mamy. Zawsze jednak będą sobie bardzo bliskie. Dziennikarka wiele razy podkreślała, że córki ją wspierają.

Dziewczynki pocieszały mamę po rozwodzie i robiły wszystko, by jak najmniej odczuła jego skutki. Gwiazda przyznała, że nigdy nie sądziła, jak trudno będzie jej pogodzić się z wyprowadzką córek. Nie była świadoma, że powroty do pustego domu będą dla niej tak trudne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Popek: córka

Anna Popek ma wspaniałą relację z córkami.

Anna Popek: córka

Oliwia Popek to wierna kopia mamy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przystojny aktor „Barw Szczęścia” został ojcem! Pokazał zdjęcie maleństwa, zdradził płeć i imię
  2. Ile zarabia Anna Komorowska? Była Pierwsza Dama w szczerych słowach o pensjach w Pałacu Prezydenckim
  3. Po koncercie w Bielsku-Białej raperowi pękło płuco. Opowiedział o tym po latach
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala