Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska w przeszłości dopuściła się skandalicznego czynu. Została ukarana
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 13.03.2021 12:49

Anna Lewandowska w przeszłości dopuściła się skandalicznego czynu. Została ukarana

Anna Lewandowska
Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie wydaje się osobą szczególnie problematyczną. Okazuje się jednak, że jeszcze nie tak dawno działała poza prawem i musiała ponieść tego konsekwencje. Zdarzenie miało miejsce, kiedy uczyła się jeszcze w szkole.

Chodzi o dokonany przez nią akt wandalizmu, do którego przyznała się w programie Dowborów. Jak się okazało, było to jedyne takie zdarzenie.

Anna Lewandowska w młodości dopuściła się aktu wandalizmu. Co się wydarzyło?

Anna Lewandowska wielokrotnie opowiadała o swojej przeszłości, uprawianiu sportu w młodości oraz… pewnych nieporozumieniach i niezbyt dobrze wspominanych zdarzeniach z własnego życia.

Ostatnio influencerka gościła w programie „Domówki u Dowborów” prowadzonym przez Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską. Opowiedziała o tym, na co wydała swoje pierwsze pieniądze i o dokonanym przez nią akcie wandalizmu.

Życie Ani z czasów nim poznała swojego męża, nie było owiane tajemnicą, ale z pewnością brakowało w nim nieco pikanterii, na której tak zależy internautom. Dzięki rozmowie Ani z Dowborami mogli dowiedzieć się co nieco o tym, jak żyła młodsza Ania Lewandowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazało się, że w młodości treningi zrobiły z niej prawdziwie silną dziewczynę. To m.in. przez nie udało jej się dokonać… aktu wandalizmu we własnej szkole.

Wykopałam drzwi! Z framugą! To było w gimnazjum – ujawniła.

Za tę skuteczną wymianę ciosów z drewnianymi drzwiami, Lewandowska musiała za karę sprzątać w szkole. Widocznie kara ta była skuteczna, bo później nie zdarzyło się sportsmence więcej rozrabiać.

Pierwsza praca Lewandowskiej

Anna Lewandowska ujawniła również, gdzie pracowała na samym początku swojej kariery. Nie jest to dziwne, biorąc pod uwagę jej umiejętności.

Pracowałam jako trener, podopieczna trenera prowadzącego treningi z dziećmi, ponieważ u nas w domu się nie przelewało. Pamiętam, że pierwszą wypłatę oddałam mamie i bratu. Sobie kupiłam bluzę – białą w różowe paski, w sklepie Butik – wspominała.

Jak widać, w jej domu się nie przelewało. Teraz za to gwiazda nie może narzekać na pieniądze. Radzi sobie doskonale.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [party.pl]