Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniono ostatni list Kukulskiego do Jantar. Anna miała go przy sobie w dniu śmierci, jego treść wskazuje tylko na jedno
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 06.09.2020 16:10

Ujawniono ostatni list Kukulskiego do Jantar. Anna miała go przy sobie w dniu śmierci, jego treść wskazuje tylko na jedno

Anna jantar
fot. kadr z występu na XVI KFPP w Opolu w roku 1978, kadr z występu na XVII MFP Sopot 1976

Anna Jantar miała przy sobie ten przedmiot w dniu śmierci. Chodzi o list, który został znaleziony w zgliszczach samolotu. Nadawcą był mąż piosenkarki, Jarosław Kukulski. Ostatnio ujawniono jego fragmenty, czytając je, łzy same cisną się do oczu. Wskazują tylko na jedną rzecz, wzruszające.

Anna Jantar miała przy sobie list, który skrywał wzruszające, a jednocześnie zaskakujące treści. Wynika z nich pewna rzecz, niektórzy będą przecierać oczy ze zdumienia. Niewiarygodne.

Anna Jantar i wyznanie miłości od męża

Córka słynnej piosenkarki Natalia Kukulska na potrzeby książki o życiu jej matki ujawniła listy, które wykonawczyni piosenki Tyle słońca w całym mieście i jej mąż ze sobą wymieniali. Fragmenty znalazły się w kolorowym tygodniku Życie na gorąco. Jeden z nich opisuje wyznanie miłości Kukulskiego do żony.

— Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość, czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama — widnieje w liście, który cytuje fakt.pl.

  1. Trwa walka o życie, wielki wybuch w Polsce. Ściągnięto specjalistyczną grupę, na miejscu jest 9 zastępów straży
  2. Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocje

Czy Jantar i Kukulski chcieli do siebie wrócić?

Chodzą pogłoski, że para chciała do siebie wrócić. Jak donosi dalej portal, podobno wokalistka prosiła męża, żeby ten stawił się osobiście na lotnisku w dniu tego tragicznego wypadku.

— Powinniśmy stanowić nierozerwalną całość, mając na uwadze fakt, że tylko i wyłącznie skazani na własne siły doszliśmy do czegoś i z tego to właśnie okresu datują się Twoje i moje największe sukcesy […] Wiem, że miłość tkwi w nas i od nas zależy, gdzie się ją ukierunkuje. Wydaje mi się, że wszystko zależy od nas samych […] Mamy o co walczyć! Chodzi przecież o naszą miłość, chodzi o nasze życie — pisał Kukulski do żony.

Czyżby chcieli ratować to małżeństwo? Niestety tego się już nigdy nie dowiemy.

Na szczęście nadal możemy oglądać archiwalne nagrania z jej występów na żywo, m.in. w TVP.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Jantar

Ujawniono listy Anny Jantar.

Anna Jantar

Podobno rodzice Natalii Kukulskiej chcieli do siebie wrócić.

Anna Jantar

Ich fragmenty udostępniła Natalia Kukulska.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
  2. Wracali do domu z wakacji. Zatrzymali się tylko na chwilę. Doszło do tragedii
  3. Małżeństwo rozstało się dzień po ślubie. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Zbliża się wielka katastrofa, ludzie już zaczęli uciekać. Dramatyczne doniesienia z Japonii
  6. Cukinia i papryka w cudownej kompozycji, magii dodaje nieziemska zalewa. Najlepiej zrobić porządny zapas, znika błyskawicznie

Źródło: fakt.pl