Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Dymna w końcu wyznała prawdę o swoim synu! Niektórzy są w szoku. „Żmija wykarmiona…”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.11.2023 09:47

Anna Dymna w końcu wyznała prawdę o swoim synu! Niektórzy są w szoku. „Żmija wykarmiona…”

Anna Dymna
Anna Dymna wyznała prawdę o swoim synu. Fot. KAPiF

Anna Dymna, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek, ma jedynego syna, Michała. Mało który fan zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ artystka rzadko wypowiada się na jego temat. Zrobiła to dopiero na łamach najnowszego wywiadu. Wyznała o synu prawdę, której nikt się nie spodziewał!

 

Anna Dymna ma jedynego syna, Michała

Anna Dymna jest ikoną polskiej kinematografii. Większość Polaków doskonale kojarzy kultowe produkcje z jej udziałem, takie jak  "Znachor", "Trędowata", "Kochaj albo rzuć" albo "Janosik". Gwiazda odznaczyła się jednak nie tylko na łamach filmów, ale również na deskach teatrów. Znana jest również ze swojego wielkiego serca i zaangażowania w działalności charytatywne.

Życie prywatne Anny Dymnej od zawsze wzbudzało ciekawość jej fanów. Aktorka w przeszłości przechodziła miłosne wzloty i upadki, była trzykrotnie zamężna. Z drugiego małżeństwa z fizjoterapeutą Zbigniewem Szotą ma jedynego syna, Michała. Na jego temat nie wiadomo zbyt wiele, ponieważ aktorka często unikała mówienia o nim. Mimo to w najnowszym wywiadzie zdecydowała się otworzyć na temat relacji z pociechą. Takich słów ciężko było się spodziewać.

Raniące słowa pod adresem Anny Dymnej. Po premierze „Wielkiej wody” jest jeszcze gorzej. Kpiny doprowadzają ją do płaczu Anna Dymna jak inna osoba, co się z nią stało? Aktorka zmieniła się nie bez powodu

Anna Dymna wyznała, jak spędza czas z synem i synową

Anna Dymna w rozmowie z miesięcznikiem “Pani” uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie swojego życia prywatnego. Gwiazda otworzyła się również na temat swojego syna Michała, o którym wcześniej nie mówiła zbyt wiele. Okazuje się, że jest on już dorosłym mężczyzną, który w 2021 roku ożenił się z malarką Agatą Kus. Okazuje się, że aktorka i synowa mają bardzo dobry kontakt.

Od lat przed Bożym Narodzeniem razem kleimy aniołki, szopki. Przychodzą moi bliscy. Mój bratanek ma niezwykłe zdolności plastyczne, a synowa jest wybitną malarką. Zawyżają poziom. Ale dobrze mieć obok mistrzów. Dzięki Agatce nie robię już aniołków, szopek i baranków z masy solnej, tylko z glinki ceramicznej – opowiadała Anna dymna w wywiadzie z “Panią”.

Aktorka uwielbia spędzać czas z synem oraz jego wybranką. Na łamach wywiadu opowiedziała, jak wyglądało ich ostatnie spotkanie. Przy okazji wyjawiła na temat Michała zaskakującą prawdę:

Wspólny czas jest wspaniały. Dwa dni temu przyszedł mój syn z synową. Dawno się nie widzieliśmy. Zrobiłam pyszne jedzonko. Zresztą Michała też nauczyłam gotować – żmija wykarmiona moją piersią, niektóre potrawy robi lepiej ode mnie – i graliśmy w dychę. To było cudowne. Wszystko jedno, kto wygrywał. Siedzimy razem, gadamy niekoniecznie tylko o sztuce. Następnym razem umawiamy się na scrabble, w których wymyśla się tylko słowa z błędami. Nigdy w to nie grałam, ale synowa Agata mówi, że to jest bardzo śmieszne – wyznała Anna Dymna.

ZOBACZ TEŻ: Anna Dymna obrażana na ulicy. "Ładna byłaś, a dziś co?". Porażające, co wykrzyczała osoba

Dlaczego Anna Dymna tak rzadko opowiada o synu?

Anna Dymna utrzymuje ze swoim synem Michałem bardzo bliską i piękną relację. Choć mężczyzna nie poszedł w ślady mamy i nie został aktorem, jest związany ze światem artystycznym. Ukończył filmoznawstwo, a później zajął się muzyką, z którą związał swoje życie. Gra na gitarze elektrycznej oraz klawiszach, jest też cenionym członkiem dwóch zespołów rockowych: Neal Cassady&the Fabulous Ensamble oraz Nucleon.

2 lata temu podczas programu "Dzień Dobry TVN" Anna Dymna wyznała, że syn jest jej najlepszym przyjacielem:

W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też – mówiła.

Wiele fanów może zastanawiać się, dlaczego aktorka tak rzadko wspomina o swojej pociesze. Okazuje się, że miała ku temu szczególny powód, o którym opowiedziała na łamach swojej książki “Warto mimo wszystko. Pierwszy wywiad rzeka”:

Wiele lat nie mówiłam, że mam syna, bo on jest osobnym bytem, odrębnym człowiekiem. Wstydził się, nie chciał, żebym o nim mówiła. Teraz jest już dojrzały i wybacza mi, że o nim opowiadam.

Projekt bez nazwy - 2023-11-23T084855.947.png
Anna Dymna wyznała prawdę o swoim synu. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-11-23T084840.924.png
Anna Dymna wyznała prawdę o swoim synu. Fot. KAPiF

źródło: fakt.pl, plotek.pl

Tagi: anna dymna