Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania Lewandowska pokazała ogród, zaskakujący widok. Urządziła tam prawdziwą dżunglę
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 07.09.2022 09:35

Ania Lewandowska pokazała ogród, zaskakujący widok. Urządziła tam prawdziwą dżunglę

Ania Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska wraz z rodziną zamieszkała już we wspaniałej willi w Hiszpanii, a teraz coraz śmielej pokazuje jej uroki. Ogród robi piorunujące wrażenie, wygląda jak kontrolowana dżungla. To miejsce daje zaskakujące możliwości. Każdy korzysta z niego na swój sposób. 

Po tym, jak „Lewy” zakończył swoją współpracę z Bayernem, a jego transfer potwierdziła FC Barcelona, cała rodzina rozpoczęła dynamiczne przygotowania do przeprowadzki. Do tej pory Ania Lewandowska i jej rodzina zamieszkiwali posiadłość w Monachium, wyposażoną we własną siłownię i bajkowy ogród z domkiem zabaw dla dzieci.

Wygląda jednak na to, że dotychczasowe lokum to nic w porównaniu do willi w Katalonii. Z pewnością przewyższa niemiecką metropolię klimatem, nie mówiąc o zapierających dech w piersiach widokach. W dodatku okazuje się, że para stworzyła już na miejscu własne królestwo.

Ania Lewandowska z mężem pokazali ogród. „Rodzinna dżungla” robi ogromne wrażenie

Rodzina przeprowadziła się do nowego domu latem tego roku. Kilka dni temu Ania Lewandowska z dumą zaprezentowała uporządkowane, gotowe do użytku wnętrza, które pomogła jej dostosować polska ekspertka. Od tego momentu na profilu trenerki coraz częściej pojawiają się zdjęcia, które, co tu dużo mówić, opływają w luksusy.

Ostatnio mogliśmy także zobaczyć gwiazdę podczas treningu z córką. Nie ulega wątpliwości, że w willi znalazło się dostatecznie dużo miejsca na własną, profesjonalną siłownię.

Teraz na Instagramie pojawiły się kolejne, zdumiewające obrazy. W relacji Robert pokazał, jak spędza czas z córkami w ogrodzie… grając w kręgle. W Polsce zrobiło się chłodno, a tymczasem w Hiszpanii Laura i Klara beztrosko rzucały kulą w letnich sukieneczkach.

Okazuje się, że wokół domu rozrosła się prawdziwa dżungla. Posesję otaczają niskie, kamienne murki, ponad którymi wyrastają gęste krzewy i palmy. Pomiędzy roślinnością rozłożona jest m.in. dalsza część sprzętów sportowych, a także wielka trampolina. Bujna roślinność wyrasta z każdego kąta, donic, rabat i prosto z ziemi.

W połączeniu z częścią wypoczynkową i, oczywiście, basenem, cały ogród wydaje się spełnieniem marzeń.

Ania Lewandowska
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska pokazała wnętrza hiszpańskiej posiadłości. Ten luksus zawstydza
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”

Źródło: Plotek