Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej z Plutycz szczęśliwy jak nigdy, internauci gratulują. Pod nagraniem z koszenia trawy istne szaleństwo
Michał Fitz
Michał Fitz 21.06.2022 17:27

Andrzej z Plutycz szczęśliwy jak nigdy, internauci gratulują. Pod nagraniem z koszenia trawy istne szaleństwo

Andrzej z Plutycz
Kadr z programu „Rolnicy. Podlasie”, Fokus TV

Andrzej z Plutycz to obok Gienka najbardziej znana postać z programu „Rolnicy. Podlasie”. Mężczyzna chciał kontynuować swoją więź z fanami, dlatego założył kanał w serwisie YouTube, za pośrednictwem którego relacjonuje, co dzieje się na jego gospodarstwie.

Znaczna większość filmików dotyczy kolejnych prac i nie inaczej było w przypadku ostatniej publikacji, przy okazji której rolnik pokazał, jak wygląda koszenie ogromnych połaci pola za pomocą specjalnego narzędzia doczepianego do traktora.

Andrzej z Plutycz wreszcie zadowolony

Andrzej z Plutycz dał się poznać widzom jako osoba o sporym temperamencie i wysokich wymaganiach, szczególnie co do swoich współpracowników. W związku z tym najczęściej był na materiałach niezadowolony lub nawet zły. Nierzadko przy tym krzyczał, także na swojego ojca. Widok radosnego Andrzeja był dla jego fanów raczej rzadkością.

Inaczej było jednak w trakcie ostatniego odcinka. Rolnik pierwszy raz miał okazję kosić przy pomocy specjalnej maszyny doczepianej do ciągnika, która znacząco usprawnia tego typu prace w polu. Już po pierwszym użyciu Andrzej zauważył znaczącą różnicę, a na jego twarzy pojawił się uśmiech. Pod koniec odcinka oznajmił za to, że to maszyna pierwszego sortu. Zadowolenia nie krył także wtedy, gdy jego kolega zapytał go, co o niej sądzi.

– Zadowolony? No pytanie! Taka maszyna to oby chodziła tylko — stwierdził uśmiechnięty Andrzej.

Radość mężczyzny nie umknęła widzom, bo w sekcji komentarzy pod wspomnianym filmikiem jest w zasadzie najczęściej poruszanym wątkiem. Niektórzy w żartobliwym tonie odpowiadali, że wreszcie znalazło się coś, co go zadowoliło, a inni zupełnie szczerze cieszyli się razem z nim jego szczęściem.

– Andrzej chyba pierwszy raz na odcinkach z czegoś zadowolony, powinni święto na Podlasiu ogłosić ironizuje jeden z internautów.

– Maszyna świetnie pracuje, oby wystarczyła na długo i żeby Pan był zadowolony — życzy inny z widzów.

– Super sprzęt, chłopaki zadowolone, brawo. Cieszę się z wami dodaje kolejny komentujący.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek dostała nową posadę. Wystąpi w „You can dance”
  2. „Pytanie na śniadanie”: Kurzajewski nie prowadzi odcinka z Cichopek. Zaskakujące, kogo zobaczyli widzowie
  3. Mąż zdradził Katarzynę Łaniewską. Trudno uwierzyć, co działo się później w życiu gwiazdy „Plebanii”