Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Grabowski nie gryzł się w język. Zażartował z Rafała Maseraka, na antenie padło jedno mocne zdanie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.08.2022 23:40

Andrzej Grabowski nie gryzł się w język. Zażartował z Rafała Maseraka, na antenie padło jedno mocne zdanie

Andrzej Grabowski
fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami”

Za nami pierwszy odcinek 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, który dostarczył telewidzom masę emocji i wrażeń. Uwagę fanów zwrócił również Andrzej Grabowski, który pokusił się o specyficzny żart w kierunku jednego z tancerzy.

Trwająca edycja tanecznego formatu Polsatu już teraz stała się przedmiotem rozmów wszystkich internautów i mediów. Jednym z powodów jest zaskakujący werdykt, według którego z programem pożegnał się aktor Łukasz Płoszajski i jego partnerka Wiktoria Omyła. Fani nie kryją oburzenia niespodziewanym zwrotem akcji.

Co więcej, od wczoraj głośno jest na temat pierwszej w historii programu jedynki, przyznanej przez Iwonę Pavlović za występ Krzysztofa Rutkowskiego. Jak twierdzi sama jurorka, detektyw nie pokazał na scenie nic specjalnego, a niska nota ma być zachętą do intensywniejszych treningów przed kolejnym odcinkiem show.

Teraz fani wzięli pod lupę komentarz, jaki w kierunku Rafała Maseraka wypowiedział inny juror tanecznego show — Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski i jego komentarz w kierunku jednego z tancerzy

Poniedziałkowy odcinek programu „Taniec z Gwiazdami” zaskoczył widzów nie tylko nieoczekiwaną przegraną Łukasza Płoszajskiego, ale też jakością pozostałych występów. Wiele gwiazd naprawdę przyłożyło się do swojego zadania i na scenie zaprezentowali się w bardzo dobrym stylu.

Jedną z par, która zyskała ogromne uznanie jurorów i publiczności była aktorka Bollywood Natalia Janoszek oraz jej partner Rafał Maserak. Piękna gwiazda jeszcze przed rozpoczęciem jesiennej edycji show typowana była przez fanów i bukmacherów na faworytkę do wygrania Kryształowej Kuli. Para zaprezentowała na scenie zjawiskową cha-chę, która od razu przypadła do gustu jurorom.

Występ aktorki i tancerza pochwaliła nawet znana ze swoich surowych ocen i profesjonalizmu Iwona Pavlović. Jurorka stwierdziła, że para spisała się na medal.

-Był to bardzo smaczny występ i najlepiej technicznie wykonany taniec — powiedziała w poniedziałek Iwona Pavlović.

Andrzej Grabowski zażartował z Rafała Maseraka

Taneczny pokaz Natalii Janoszek i Rafała Maserak skomentował również inny juror show — Andrzej Grabowski. Aktor pokusił się o żart z tancerza i jego instrumentu.

Warto wspomnieć, że występ rozpoczął się od sceny, w której Natalia tanecznym krokiem wyłania się z ogromnego wiklinowego kosza, a obok niej siedzi grający na małym flecie Rafał Maserak. Scena najwidoczniej miała nawiązywać do kobry i jej zaklinacza. Andrzej Grabowski natychmiast nawiązał do początku występu.

-Jak tylko zobaczyłem Maseraka z fujarką, to od razu wiedziałem, że będzie dobrze — powiedział ze śmiechem Andrzej Grabowski.

Zobacz występ Natalii Janoszek i Rafała Maseraka:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Andrzej Grabowski w zaskakujących słowach o Krystynie Feldman. Aktor nie ma miłych wspomnień?
  2. Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
  3. Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury