Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Alicja wstydzi się za siostrę i jej męża. „To nie jest normalna rodzina”
Alicja Czepli
Alicja Czepli 21.07.2021 21:38

Alicja wstydzi się za siostrę i jej męża. „To nie jest normalna rodzina”

Internautka podzieliła się poruszającą historią. Przyznała, że od dawna wstydzi się za swoją siostrę. Razem z rodzicami muszą jej pożyczać ogromne sumy pieniędzy.

  • Internautka Alicja podzieliła się historią niełatwych relacji ze swoją siostrą
  • Kobieta od lat musi pożyczać siostrze pieniądze na wszystko
  • Przyznaje, że sytuacja jest dla niej bardzo męcząca

Szokująca historia rodzinna. Internautka na forum przyznała, że od lat jej siostra jest u niej poważnie zadłużona. Podzieliła się swoimi niepokojami, jest przestraszona, że sytuacja nigdy nie ulegnie zmianie.

Kobieta musi pożyczać siostrze pieniądze

Szokująca historia z życia jednej z internautek. Użytkowniczka internetu opowiedziała o swojej niełatwej relacji z siostrą i jej mężem. Okazuje się, że kobieta od lat musi swojej krewnej pożyczać spore sumy pieniędzy.

Dodatkowo siostra Alicji może liczyć na wsparcie od rodziców. Autorka wpisu przyznaje, że sytuacja jest dla niej bardzo uciążliwa, szczególnie że rodzice nie dostrzegają nic złego w tej sytuacji. Mimo wszystko pomagają starszej córce i nie śmią jej skrytykować.

Kobieta przyznaje, że sytuacja ciągnie się już od lat. Nic też nie wskazuje na to, że miałaby się poprawić. Pod koniec miesiąca, krewni regularnie proszą Alicję o pożyczki. Po wypłacie oddają, jednak już kilka tygodni później sytuacja się powtarza. Kobieta przyznaje, że męczy ją ten stan rzeczy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kłopoty finansowe w rodzinie

Zamiast tego sytuacja materialna siostry i jej męża uległa pogorszeniu. Po ślubie, w całości opłaconym przez rodziców, krewna Alicji zaszła w ciążę. Gdy po okresie urlopu macierzyńskiego chciała wrócić do pracy, nie mogła nic znaleźć. Dodatkowo jej mąż również wówczas stracił pracę.

Dodatkowo wspólnie wychowują dziecko, a problemy z pieniędzmi tylko się pogłębiają. Brakuje im pieniędzy na wszystko – rodzice opłacają czynsz, Alicja stara się kupować rzeczy dla dziecka, jednak ci wciąż od nich pożyczają.

Alicja przyznaje, że sytuacja jest dla niej bardzo trudna. Sama ma własne wydatki, a niełatwo jej odmówić pomocy swojej siostrze. Nie chce jednak zostawiać swoich rodziców samych z takim problemem.

Źródło: Papilot

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek pokazała brzuszek
  2. Pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Policja ochraniała żałobników
  3. Nie żyje Monika Kowalczyk

Tagi: pieniądze
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania