Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie sprzed 30 lat
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.03.2019 11:12

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie sprzed 30 lat

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie
instagram.com@aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie była bardzo chronionym dzieckiem. Jako córka Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nie mogła sobie pozwolić na to, co inne dzieci. Celebrytka postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie starą fotografią. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie sprzed 30 lat. Internauci nie mogą wyjść z podziwu i komplementują Kwaśniewską.

Córka jednego z byłych Prezydentów pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Jak wyglądała Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie? Fani są zachwyceni, w komentarzach nie brakuje ciepłych słów z kierunku celebrytki. Zobaczcie jak, zmieniła się Aleksandra Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska skończyła 38 lat, czego nikt by się nie spodziewał, gdyż gwiazda wygląda niesamowicie. Na swoim Instagramie ma ponad 100 tysięcy obserwujących, z którymi dzieli się zdjęciami z podróży, pracy a jak się okazuje również starymi zdjęciami z dzieciństwa. Niedawno zamieściła zdjęcie sprzed ponad 30 lat. Na starej fotografii widzimy zaledwie 6-letnią Olę, trzymającą swój pierwszy podręcznik szkolny. Według nas była uroczym dzieckiem, wydaje się, że fani są tego samego zdania, ponieważ w komentarzach zasypują córkę byłego Prezydenta komplementami:

-Taką cię pamiętam
-I bardzo dobrze. Fajna Babka z Ciebie
-Ekstra challenge i nic się nie zmieniasz
-Ach, to spojrzenie jest chochlik. I tak trzymać
-Wow Klasyk
-Widzę z najlepsi ludzie z lutego
-Na tym zdjęciu cały tata – piszą fani w komentarzach na Instagramie.

Jakie było dzieciństwo córki Prezydenta?

W ciągu 10 lat prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego ze względów bezpieczeństwa wizerunek Oli był bardzo chroniony. Ze względu na kilka niebezpiecznych sytuacji Aleksandra Kwaśniewska miała dyskretną ochronę z Biura Ochrony Rządu. W rozmowie z Gazetą Wyborczą opisała jedną z niebezpiecznych sytuacji, w której musieli interweniować ochroniarze.

– Siedzimy w nocy nad jeziorem. Przyjeżdżają miejscowi. Boimy się, bo piją i zaczynają nam agresywnie zaglądać do namiotu. Nagle zamieszanie, wstawili się za nami turyści, którzy spali w namiocie nieopodal – opowiadała w Gazecie Wyborczej.

Tak naprawdę turystami, którzy wstawili się za Kwaśniewską byli ochroniarze. Co więcej, w szkole celebrytka posiadała dwie legitymacje, jedną ze zmienionymi personaliami, też ze względów bezpieczeństwa. Jednak psychologię studiowała już pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

– Jeżeli chodzi o plotki, że studiowałam pod zmienionym nazwiskiem, to nie do końca jest to prawda, bo studiowałam pod swoim nazwiskiem, ale w liceum miałam dwie legitymacje. Chodziło głównie o względy bezpieczeństwa – wyjawiła Faktowi Aleksandra Kwaśniewska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Córka byłego Prezydenta wstawiła na Instagram zdjęcie sprzed 30 lat. Tak wyglądała Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie.

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie była zabawnym, uroczym dzieckiem.

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Stała się znana szerszej publiczności przez udział w Tańcu z Gwiazdami w 2007 roku.

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

W 2012 roku wyszła za mąż, za piosenkarza Kubę Badacha.

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Para sprawia wrażenie szczęśliwej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co robi Aleksandra Kwaśniewska? Wielu może być zaskoczonych
  2. Znamy płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harrego! Wyciekły zdjęcia, które zdradziły tajemnicę
  3. Prawdziwe imię Maryli Rodowicz zaskakuje! Jest bardzo oryginalne
  4. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży podróżuje po egzotycznym kraju. Fani: „Zniewalająco prześliczna”

źródło: jastrzabpost.pl