Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Fani są zachwyceni: „No jest ogień”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.09.2021 16:26

Aleksandra Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Fani są zachwyceni: „No jest ogień”

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska rozpoczęła medialną karierę w 2006 roku, kiedy zajęła drugie miejsce w 3. edycji programu rozrywkowego TVN „Taniec z gwiazdami”. Później prowadziła w tej samej stacji „Kulisy Tańca z gwiazdami” i „Dzień dobry TVN”.

Aleksandra Kwaśniewska to córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Kilka lat temu wycofała się z show-biznesu, ale znów powraca na telewizyjne ekrany. Z tej okazji przeszła prawdziwą stylistyczną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie.

W 2014 roku padła ofiarą oszustwa ze strony swojej menedżerki Małgorzaty Herde. Po tym przeżyciu wycofała się z pracy w mediach. Teraz postanowiła wrócić – została współprowadzącą nowej edycji „Miasta Kobiet” na TVN Style.

– No jest ogień. Trochę jak Scarlett Johanson.

Ola Kwaśniewska o zawodowych zmianach w jej życiu mówi tak:

Zmiany w wyglądzie Kwaśniewskiej skomentowały inne celebrytki. Agnieszka Dygant napisała:

Zajmowała się też dziennikarstwem, pracując dla Vivy!, występowała w filmach, uczestniczyła w programie „Ranking gwiazd”, współprowadziła talk-show „Mała czarna” i „Matki i córki, czyli rodzinny galimatias” – ten ostatni z Jolantą Kwaśniewską.

Z okazji powrotu do telewizji Kwaśniewska przeszła prawdziwą wizualną metamorfozę. Ma całkiem nową fryzurę: delikatne, długie fale włosów spływają jej aż do ramion. Inny jest też odcień – ciemny blond zastąpił dużo jaśniejszy kolor.

– Aleś piękna Ty. I przede wszystkim Duchem. Niech nikogo nie zmyli piękno Twego Oblicza!

Pod zdjęciem znalazło się już prawie 21 tysięcy polubień od zachwyconych wielbicieli gwiazdy. A co Wy sądzicie o wyglądzie Aleksandry Kwaśniewskiej?

Ewa Drzyzga też nie kryła zachwytu:

– Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia.