Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska przekazała smutne wieści. „Miałam okropny kryzys”, była bliska zakończenia kariery
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 14.08.2022 21:51

Aleksandra Kwaśniewska przekazała smutne wieści. „Miałam okropny kryzys”, była bliska zakończenia kariery

Aleksandra Kwaśniewska
fot. LUKASZ GAGULSKI/East News

Aleksandra Kwaśniewska to nie tylko prezenterka telewizyjna, ale i autorka tekstów piosenek. W jednym z ostatnich wywiadów szerzej opowiedziała o swojej pasji. Okazało się, że była bliska porzucenia kariery.

Kwaśniewska przyznała się do poważnego kryzysu, który dopadł ją podczas procesu twórczego. Gwiazda prawie porzuciła pisanie i zrezygnowała z dalszej kariery. Fani do tej pory mogli nie wiedzieć o zmaganiach celebrytki.

Czym dziś zajmuje się Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska w 2014 roku wycofała się z pracy przed kamerą. Wróciła jednak w 2021 i została jedną ze współprowadzących program „Miasto Kobiet” w stacji TVN Style. Obecnie większość Polaków kojarzy ją właśnie ze wspomnianym talk-show. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę, że Kwaśniewska jest również uzdolnioną autorką tekstów.

Do tej pory gwiazda przyczyniła się do powstania takich utworów jak „Learnin’ the Blues / Już wiesz co to blues” na płycie Matta Duska czy „Liczy się tylko to” do filmu „Co w duszy gra”.

– Ja jestem nadal tekściarką na dorobku. Są oczywiście teksty, z których jestem zadowolona – z niektórych nawet bardzo – i miło mi szalenie, że się podobają innym, ale ciągle nie ma we mnie pewności, że następnym razem znów się uda – wyznała Aleksandra Kwaśniewska podczas wywiadu z „Party”.

Aleksandra Kwaśniewska przyznała się do kryzysu

Pisanie utworów nie zawsze przychodzi Kwaśniewskiej z łatwością. W przeszłości zdarzało się, że przechodziła poważne kryzysy twórcze. Rozmawiając z „Party” opowiedziała o ostatnich wątpliwościach, które prawie zaważyły na jej dalszej karierze.

– Ostatnio męczyłam się z nową piosenką. Miałam okropny kryzys. Obiecałam sobie, że jeśli podczas spaceru z Lulą niczego nie wymyślę, to wracam do domu i mówię Kubie, że się skończyłam — wyznała.

Miejmy nadzieję, że podobne trudności będą nachodziły Aleksandrę Kwaśniewską jak najrzadziej. Niewątpliwie jej teksty są powodem do szczęścia nie tylko dla artystów, ale i słuchaczy.

 

  1. „Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”


Źródło: Jastrząb Post