Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska wdzięczy się nad wodą. Fani oniemieli na jej widok w bikini „Jaka fajna foczka”
Karol Osiński
Karol Osiński 22.08.2020 22:36

Aleksandra Kwaśniewska wdzięczy się nad wodą. Fani oniemieli na jej widok w bikini „Jaka fajna foczka”

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna/?hl=pl

Aleksandra Kwaśniewska przebywa obecnie na wakacjach, z których aktywnie sporządza relacje na swoich mediach społecznościowych. Córka ex pary prezydenckiej szczęśliwie korzysta ze swojego urlopu.

Aleksandra Kwaśniewska w pełni korzysta z pięknej wakacyjnej pogody. Na swoim Instagramie pochwaliła się odważnym zdjęciem, które wywołało lawinę komentarzy. Najaktywniejsi byli mężczyźni, którzy nie szczędzili jej komplementów. Fani są zachwyceni plażową kreacją popularnej prezenterki telewizyjnej.

Aleksandra Kwaśniewska w bikini

Mamy pełnię lata, dlatego ciężko dziwić się ludziom, że chętnie korzystają ze słońca i wyjeżdżają na urlopy. Tak samo czynią gwiazdy, a do grona celebrytów na wakacjach dołączyła ostatnio Aleksandra Kwaśniewska.

Zdjęcie, które wrzuciła na swojego Instagrama, zszokowało jej fanów. Prezenterka jest znana ze swoich eleganckich stylizacji, jednak tym razem postanowiła pokazać się w bikini. Rzadko kiedy można ujrzeć Olę w takim negliżu. Jaka fajna foczka – komentują internauci.

  1. Dramatyczne odkrycie w stolicy. Na miejsce błyskawicznie przyjechała policja, obszar wyłączono z użytku
  2. Artur Barciś z mocnym apelem do Polaków. „Czy was niektórych po…” [WIDEO]

Lato w pełni, Ola korzysta

Na zdjęciu Aleksandra Kwaśniewska wygląda doskonale. Widać na nim, że zaraz po wyjściu z wody chwyciła za aparat i postanowiła uwiecznić moment rozkoszy. Skąpana w pełnym słońcu zaprezentowała fanom swój kobiecy wdzięk.

Wypoczęta i zrelaksowana gwiazda wygląda na wypoczętą i szczęśliwą. Najprawdopodobniej wybrała się na krótki urlop nad jedno z polskich jezior. Nie wiadomo jednak, kto jej towarzyszył.

Bez dwóch zdań Aleksandra Kwaśniewska ma od czego odpocząć.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

#takietam #zfokarium

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)