Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pracowali nad wspólnym projektem. Właśnie pokazali efekty
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 20.02.2021 16:47

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pracowali nad wspólnym projektem. Właśnie pokazali efekty

fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach niedawno przekazali wspaniałą wiadomość. Okazuje się, że córka byłego prezydenta i jej ukochany w końcu mogą pochwalić się efektami projektu, nad którym wspólnie pracowali. O wszystkim Ola napisała na Instagramie. Kochani! Wreszcie, wreszcie, WRESZCIE – czytamy na wstępie.

Aleksandra Kwaśniewska nie kryła emocji, które są wyraźnie wyczuwalne w jednym z jej ostatnich wpisów na Instagramie. Córka pary prezydenckiej i jej mąż pracowali nad klipem do nowej animowanej bajki Disneya Co w duszy gra, a nagranie jest już dostępne w sieci.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach: projekt dla Disneya

W sieci pojawiła się piosenka do jednej z najnowszych bajek Disneya Co w duszy gra. Okazuje się, że słowa ułożyła Aleksandra Kwaśniewska, a muzyką i śpiewem zajął się jej mąż Kuba Badach.

Przypomnijmy, że wybranek Oli od najmłodszych lat zajmuje się muzyką. Uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie jego ciotka i stryj byli nauczycielami. A więc muzykę ma we krwi!

Kiedy klip pojawił się na platformie YouTube na kanale DisneyPolskaVEVO, Aleksandra Kwaśniewska postanowiła pochwalić się efektami wspólnej pracy z mężem. Na jej Instagramie pojawił się zrzut ekranu z wideo. Nie od dzisiaj wiadomo, że Ola często korzysta z mediów społecznościowych, na których komentuje m.in. bieżące sytuacje w kraju lub dodaje zdjęcia ze swoich podróży.

Kochani! Wreszcie, wreszcie, WRESZCIE możemy podzielić się z Wami powyższym dziełem, stworzonym wspólnie z małżonkiem dla @disney_polska, a konkretnie do fenomenalnego filmu „Co w duszy gra” – napisała córka pary prezydenckiej w mediach społecznościowych.

Dodała, że film animowany miał mieć premierę zeszłej jesieni, ale pandemia pokrzyżowała im plany w tym zakresie. Jednak cierpliwość się opłaciła i już dzisiaj wszyscy mogą się cieszyć piosenką.

Piosenka i klip zwiastujący premierę filmu od dzisiaj [tj. 19.02.2021 r. – przyp. red.] na jutjubie! Czy Wam się spodoba, ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie – (pisownia org.) podsumowała Ola krótką rymowanką.

Internauci zachwyceni

Wygląda na to, że cierpliwość i ciężka praca się opłaciła, ponieważ internauci bardzo pozytywnie odebrali utwór Kwaśniewskiej i Badacha. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, które zachwalały zarówno słowa, jak i samo wykonanie.

Komentujący zwracali szczególną uwagę na tekst piosenki, który, według nich, jest wzruszający i piękny, odkrywa pewną prawdę o świecie. Nie przeszli obojętnie również obok głosu Badacha, których wielu z pewnością doprowadził do łez.

O matko jedyna! Jakie to piękne! Wzruszyłam się…

Piękny tekst, piszesz wspaniale a piosenka cudo.

Pani Olu, zakochałam się w tej piosence. Mam wrażenie, jakby spisała Pani moje myśli, a Pan Kuba je wyśpiewał. Dziękuję.

To jest przepiękne. Cudna muzyka, śpiew i mądre słowa. Tak wygląda prawdziwa sztuka.

A jak wy oceniacie pracę Oli i Kuby? Poniżej znajdziecie wideo, na którym możecie posłuchać opisywanej piosenki. Podzielacie zachwyty użytkowników Internetu?

Zobacz zdjęcia i wideo:

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się efektami projektu, który realizowała wraz z mężem. Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

Aleksandra Kwaśniewska napisała słowa, a jej mąż Kuba Badach skomponował muzykę i zaśpiewał utwór.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube, Instagram