Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska przeszła niebywałą metamorfozę. Pokazała zdjęcie, jest nie do poznania
Karol Osiński
Karol Osiński 10.01.2021 10:49

Aleksandra Kwaśniewska przeszła niebywałą metamorfozę. Pokazała zdjęcie, jest nie do poznania

Aleksandra Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Córka byłej pary prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny postanowiła zaskoczyć swoich fanów z pozytywnej strony. Tym razem niebywale zabawna i sympatyczna dziennikarka postawiła na zmianę wyglądu, która sprawiła, że zmieniła się nie do poznania. Ogromna metamorfoza małżonki Kuby Badacha.

Aleksandra Kwaśniewska przyzwyczaiła swoich fanów do swojego entuzjastycznego światopoglądu i uwielbia zaskakiwać co rusz nowościami w swoich mediach społecznościowych. Nie inaczej było tym razem, kiedy pokazała się, jako całkowicie odmieniona Ola Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska przeszła wielką metamorfozę

Przeglądając media społecznościowe Aleksandry Kwaśniewskiej, z naciskiem na Instagram, którego używa zdecydowanie najczęściej, można natknąć się na wiele zabawnych sytuacji i opisów, którymi uwielbia zaskakiwać swoich obserwatorów. Właśnie dlatego jej profil cieszy się tak szerokim zainteresowaniem.

Na ten moment jej Instagrama śledzi aż ponad 179 tys. osób, a z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. Popularność wymaga, zatem córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskiej postanowiła postawić krok w nieco inną stronę, jednak z dalszym zachowaniem nutki poczucia humoru, za które fani wprost ją ubóstwiają.

I tak wczoraj, tj. 9 stycznia Aleksandra Kwaśniewska postanowiła zaprezentować się wszystkim w swoim nowym wydaniu. Popularna dziennikarka zmieniła ścięła włosy i nieco podkreśliła swój wydatny i jasny blond kolor. Wygląda naprawdę znakomicie. Oczywiście, jak to zwykle bywa u niej w mediach społecznościowych fani nie pozostali obojętni na metamorfozę gwiazdy i zasypali ją masą entuzjastycznych komentarzy.

Piękne cięcie; Ale śliczne włosy; Ślicznie Ci w nowej fryzurze; Bardzo ładna fryzura – komplementują Aleksandrę Kwaśniewską fani na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

O Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej można napisać już niejedno opowiadanie. Słynąca z wyjątkowego opisywania zdarzeń i przekazu w hasztagach córka byłej pary prezydenckiej od zawsze cieszyła się ogromną sympatią, którą obsypują ją fani.

Jej usposobienie, światopogląd oraz niebywały dystans do siebie pozwoliły zrobić jej karierę w show-biznesie, czym nie chwali się publicznie. Nie zmienia to faktu, że zawsze z wielką przyjemnością i humorem nawiązuje kontakt ze swoimi fanami.

Co więcej, bardzo szerokim zainteresowaniem fanów i mediów cieszy się jej związek z muzykiem Kubą Badachem, z którym tworzą niezwykle udane małżeństwo. Niejednokrotnie dawali znać, że wspólnie potrafią płożyć fanów na łopatki dzięki swojemu wyjątkowemu podejściu do wielu spraw.

Bohaterką postów Aleksandry Kwaśniewskiej bardzo często jest jej suczka Bella, z którą uwiecznione momenty są dla dziennikarki na wagę złota. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to naprawdę słodki i uroczy piesek.

Zobacz zdjęcia:

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska przeszła niebywałą metamorfozę. Ścięła włosy i uwydatniła swój jasny blond.

Aleksandra Kwaśniewska

Wyobrażacie sobie, żeby córka byłej pary prezydenckiej wrzuciła coś bez dawki humoru?

Aleksandra Kwaśniewska

A tak Ola Kwaśniewska prezentowała się jeszcze przed metamorfozą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: