Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie brzucha. Fani są zachwyceni, jak zwykle rozbawiła wszystkich do łez
Karol Osiński
Karol Osiński 01.12.2020 11:47

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie brzucha. Fani są zachwyceni, jak zwykle rozbawiła wszystkich do łez

Aleksandra Kwaśniewska
Screen: Instagram/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska należy do ścisłej czołówki najbardziej lubianych osób w Polskim show-biznesie. Jej posty na Instagramie praktycznie za każdym razem spotykają się z doskonałym i pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Nie inaczej było i tym razem. Córka byłej pary prezydenckiej rozbawiła fanów do łez pokazując zdjęcie brzucha po „wypasionej” uczcie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym Aleksandra Kwaśniewska rozśmieszyła fanów
  • Jakie treści pojawiają się na jej social mediach
  • Ambasadorką jakiej marki jest córka byłego prezydenta

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskiej Aleksandra Kwaśniewska dalej jest w formie do rozśmieszania swoich fanów. Niezwykle pozytywna i kipiąca pozytywnym nastrojem polska dziennikarka zamieściła na InstaStories zdjęcie, którym rozbawiła do łez swoich fanów.

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zabawne zdjęcie brzucha

Chociaż Aleksandra Kwaśniewska bardzo rzadko pojawia się w ostatnich miesiącach na salonach, to fani mają nie byle jaką przyjemność obserwowania swojej ulubionej gwiazdy na co dzień w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywna.

Ola od wielu lat słynie z doskonałego humoru, czym przyciągnęła do siebie już niemal 170 tys. obserwatorów na Instagramie. To głównie tam prowadzi swoją działalność rozpoznawczą. Jednak dla wielu ludzi w dalszym ciągu jest zagadką czym zajmuje się córka pary prezydenckiej.

Wczoraj, tj. 30 listopada 2020 roku na InstaStories popularna Ola zamieściła zdjęcia, w których pochwaliła się wykwintną ucztą, dodając przy tym humorystyczne podpisy zastanawiając się, czy jeszcze da radę wszystko zjeść, co nie uszło bez uwagi fanom popularnej dziennikarki.

Zmieszczę czy nie zmieszczę? – czytamy na InstaStories celebrytki.

Na koniec zamieściła zdjęcie najedzonego orangutana, które spuentowała idealnym podpisem o treści:

Znacie życie. Zmieściłam! – napisała Aleksandra.

Teksty wybrane dla Ciebie

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w polskim show-biznesie w mediach społecznościowych. Nie jest to przypadek. Każdy, kto śledzi Instagrama Oli, który jest zdecydowanie jej ulubionym i najczęściej użytkowanym z social media wie, że humor dopisuje jej w praktycznie każdym momencie.

Całkiem niedawno doszło do bardzo zabawnej sytuacji, w której Ola dostała pewną tajemniczą paczkę. Jej zawartość była bardzo zaskakująca, ponieważ 39-letnia dziennikarka otrzymała krem na zmarszczki od firmy Tołpa, której jest ambasadorką, po czym spuentowała to bardzo zabawnym podpisem. Więcej o tym przeczytacie >tutaj<.

Ola nie zapomniała także o dniu matki. W 2018 roku szczególnie zaskoczyła swoich fanów publikując zdjęcie, na którym jest jeszcze dzieckiem wraz ze swoją mamą Jolantą. Ludzie byli zaskoczeni widząc młodą byłą Pierwszą Damę twierdząc, że zmieniła się nie do poznania.

Nie można narzekać na brak nudy w mediach społecznościowych Aleksandry. Ta doskonała i obdarzona świetnym humorem osoba zawsze potrafi nas rozbawić do łez. Obserwujecie Olę na Instagramie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Kwaśniewska

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: pomponik.pl