Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Domańska ostro podsumowała ostatni wywiad Marcina Hakiela. „Dorośnij, koleś”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.04.2022 21:35

Aleksandra Domańska ostro podsumowała ostatni wywiad Marcina Hakiela. „Dorośnij, koleś”

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel/kadr z programu „Miasto kobiet”

Za sprawą głośnego wywiadu w „Mieście kobiet” Marcin Hakiel jeszcze mocniej podzielił fanów. Część przyklaskuje tancerzowi, z kolei inni krytykują jego postawę. Nieoczekiwanie głos w sprawie zabrała aktorka, Aleksandra Domańska. Gwiazda ostro podsumowała zachowanie byłego partnera Cichopek.

Nie wiadomo, jak potoczyłyby się medialne losy „rozstania” Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, gdyby nie coraz śmielsze wyznania tancerza na temat byłego związku. Choć od pamiętnego ogłoszenia na Instagramie miną wkrótce dwa miesiące, sprawa nie tylko nie wygasa, ale wręcz nabiera rumieńców.

Szum wywołał głośny wywiad, jakiego były partner aktorki udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej w „Mieście kobiet”. Tancerz opowiedział o tym, co działo się w jego małżeństwie oraz wyraźnie zasugerował, że partnerka zostawiła go dla innego mężczyzny, lub nawet zdradziła.

Marcin Hakiel w ogniu komentarzy. Aleksandra Domańska ostro skrytykowała postawę tancerza

Jak do tej pory w sprawie słynnego rozstania zabrało głos wielu celebrytów. Plotki o romansie i zdradzie skomentowała ostatnio Ida Nowakowska, koleżanka Kasi Cichopek z planu „PnŚ”, z kolei tancerza pocieszała na Instagramie Sylwia Bomba. Ostro o wywiadzie wypowiedziała się także inna prowadząca „Miasta Kobiet”, Olga Łęgosz.

Teraz głośną rozmowę skrytykowała także Aleksandra Domańska. Gwiazda „Pod Mocnym Aniołem” i „Volty” nie żałowała mocnych słow na temat postawy Marcina Hakiela i dosłownie zganiła go za publiczne pranie brudów.

– Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. Wtf?! Grow up, dude [Dorośnij, koleś – przyp. red.]. Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie – napisała w relacji na Instagramie.

Niewątpliwe rozstanie gwiazd wzbudza coraz większe zainteresowanie nie tylko wśród fanów, ale także innych przedstawicieli polskiego show-biznesu. Portal „Plotek” donosił, że wywiad wywołał także błyskawiczną reakcję Kasi Cichopek. Choć Marcin Hakiel stanął w obronie byłej partnerki po tym, jak wylała się na nią fala krytyki, jak do tej pory nie skomentował niedawnej rozmowy.

Aleksandra Domańska, Marcin Hakiel
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego