Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktor popularnego serialu nie żyje, ciało znaleziono w jego domu. Prawdopodobną przyczyną śmierci zawał serca
Marta Kulik
Marta Kulik 08.01.2021 18:37

Aktor popularnego serialu nie żyje, ciało znaleziono w jego domu. Prawdopodobną przyczyną śmierci zawał serca

Tim Feerick
fot. Lelum

Świat obiegła niezwykle smutna wiadomość. Nie żyje Dearon Thompson, aktor doskonale znany widzom serialu Ostry dyżur. Informację o jego śmierci przekazał brat, mężczyzna ujawnił, że prawdopodobną przyczyną śmierci gwiazdora był zawał serca.

Dearon Thompson zmarł w wieku zaledwie 55 lat, na razie oficjalnie nie potwierdzono przyczyny jego śmierci. Wiadomo jednak, że aktor od lat zmagał się z problemami kardiologicznymi, jakiś czas temu przeszedł operację wymiany aorty
i naprawy nieszczelnej zastawki serca.

Dearon Thompson nie żyje

Bliscy aktora są zdruzgotani, a fani nie mogą uwierzyć w tragiczną wiadomość. Dearon Thompson miał zaledwie 55 lat i przed sobą jeszcze wiele wspaniałych ról. Niestety, jego brat ogłosił światu, że gwiazdor zmarł 7 stycznia, osierocając syna.

Ciało aktora znaleziono w jego domu w Los Angeles. Brat Thompsona podejrzewa, że przyczyną śmierci był atak serca, jednak ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

To smutna wiadomość szczególnie dla fanów Ostrego dyżuru, gdzie gwiazdor grał od samego początku i wystąpił w niemal 200 odcinkach. Jako pielęgniarz Malik McGrath występował u boku George’a Clooneya.

Kim był Dearon Thompson?

Dearon Thompson był aktorem, raperem i mówcą motywacyjnym. Zanim trafił na plan Ostrego dyżuru, wystąpił w hicie lat 90. pt. Miłość w rytmie rap. Rola ta przyniosła mu ogromną rozpoznawalność i kolejne atrakcyjne propozycje zawodowe.

Thompson pojawił się również w produkcjach takich jak: Cool as Ice, CB4, A Taste of Us: The Movie, Crowning Jules, Raven,Bringing Down the House.

Na scenie muzycznej występował pod pseudonimem Deezer D i nagrywał wiele utworów o tematyce religijnej. Jego pierwsza płyta ukazała się w roku 2000, ostatnia osiem lat później.

Niestety, to nie pierwsza tragiczna wiadomość, która dotarła do nas na początku nowego roku. W czwartek w swoim domu zmarła też gwiazda Akademii policyjnej.

Niedawno Polskę obiegła także informacja o śmierci Marka Pawłowskiego z programu Złomowisko PL. Teraz pomoc potrzebna jest Edkowi, który przeszedł amputację, fani zbierają na protezę.

Zobacz zdjęcia:

aktor

Gwiazdor serialu Ostry dyżur nie żyje.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Deezer d. (@deezerd10)

Dearon Thompson wystąpił u boku George’a Clooneya.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania