Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomo, co zrobi w rocznicę śmierci Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak. Ma w planach uczczenie zmarłego męża
Karina Sulich
Karina Sulich 23.07.2020 15:54

Wiadomo, co zrobi w rocznicę śmierci Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak. Ma w planach uczczenie zmarłego męża

Agnieszka Woźniak-Starak
instgaram.com@Gala

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

18 sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć swojego męża. Dziennikarka podczas pobytu na mazurach ma zamiar odpocząć od pracy, jak i kolorowej prasy i w zamian spędzić czas na łonie natury, z ukochanymi końmi i na odwiedzaniu stajni w Gałkowie.

– Cudownie jest widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością – powiedział w rozmowie z magazynem znajomy dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła ogromną tragedię, związaną ze śmiercią jej męża na mazurskim jeziorze Kisajno. 18 sierpnia 2019 zginął Piotr Woźniak-Starak, a pierwsza rocznica śmierci producenta filmowego zbliża się nieubłaganie. Jakie plany ma gwiazda TVN? Planuje coś niezwykłego, na szczęście nie będzie sama.
Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Niestety, cztery dni później, 22 sierpnia, Polskę obiegła niezwykle smutna informacja, jak się okazało, sprawdził się najgorszy scenariusz, a z wody wyłowiono ciało znanego producenta filmowego. Wiadomo, co Agnieszka Woźniak-Starak będzie robić w dniu rocznicy śmierci swojego męża.
Agnieszka Woźniak-Starak znika z show-biznesu
Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, dziennikarka postanowiła zrobić sobie przerwę w pracy i wycofała się z życia zawodowego, jak i towarzyskiego. Teraz, na chwilę przed pierwszą rocznicą tragicznych wydarzeń, Agnieszka Woźniak-Starak ma zamiar zrobić to samo.
Jak dowiedział się magazyn Party, Agnieszka Woźniak-Starak najbliższe tygodnie, w tym również rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, spędzi na mazurach, gdzie ma zostać aż do września.

Agnieszka Woźniak-Starach rok temu pochowała swojego męża. 18 sierpnia dziennikarka uczci pamięć Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak: rocznica śmierci

Piotr Woźniak-Starak

Tego dnia Agnieszka Woźniak-Starak w szczególności będzie potrzebowała spokoju i bliskich. Do dziś wiele osób nie pogodziło się ze śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna wciąż jest żywy w ich wspomnieniach.

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Zdjęcie pobitej Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. Antek Królikowski skomentował, wspiera gwiazdę „Królowych Życia”
  3. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół