Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak była ostrzegana przed Piotrem. Usłyszała porażające słowa na jego temat
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 16.08.2020 19:06

Agnieszka Woźniak-Starak była ostrzegana przed Piotrem. Usłyszała porażające słowa na jego temat

agnieszka woźniak-starak
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wraz z mężem Piotrem tworzyli parę jak z bajki. Razem pojawiali się na branżowych eventach, rzadko pokazywali swoje życie prywatne. Widać było jednak, jak bardzo są w sobie zakochani. Jednak dziennikarka była ostrzegana przed Piotrem – i to przez jedną z najbliższych jej osób.

Ich miłość śledziła cała Polska. Wszyscy pamiętają przepiękny ślub w Wenecji i wspólne wyprawy relacjonowane na Instagramie. Sprawiali wrażenie idealnie dobranych bratnich dusz. Jednak jak się okazuje, z początku nie wszyscy tak myśleli. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawiła, kto ostrzegał ją przez związkiem z przyszłym mężem.

Agnieszka Woźniak-Starak o początkach związku

Początkowo dziennikarka wcale nie była zainteresowana bliższą znajomością z producentem filmowym. Poznali się przez wspólnych znajomych, a potem kilka razy wpadali na siebie nieoczekiwanie. W końcu wzięli to za znak.

– Nikt z nas tego chyba nie oczekiwał, życie nas zaskoczyło. To był splot różnych spotkań. I duża determinacja mojego męża, którą mnie uwiódł absolutnie, bo nigdy w życiu nie spotkałam tak zdeterminowanego i odważnego mężczyzny. W zasadzie nie pozostawił mi wyboru… – mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w Vivie!.

  1. Polskie media przekazały najgorsze informacje: 86 osób nie żyje, wszyscy zginęli przez żywioł
  2. Teresa Lipowska o odejściu z „M jak Miłość”. W tle rodzinna sytuacja aktorki

Agnieszka Woźniak Starak mogła nie być z Piotrem?

Okazuje się jednak, że mimo zachwytu Agnieszki Piotrem, niektórzy mieli co do ich związku zastrzeżenia. I nie mowa tu o prasie, która krytykowała ich za różnicę wieku. Chodzi o… mamę dziennikarki.

– Moja mama od początku powiedziała: Dziecko, uważaj, to jest playboy, milioner, ugania się za celebrytkami – mówiła Woźnak-Starak w rozmowie z Panią.

Mimo tego gwiazda TVN zdecydowała się na ryzyko, po czasie również jej mama przekonała się do przyszłego zięcia, którego obdarzyła wielką sympatią.

Przez niemal trzy lata stanowili małżeństwo idealne. Przedwcześnie rozdzieliła ich tragiczna śmierć Piotra, od której za chwilę minie rok. Poszukiwaniami producenta żyła cała Polska. Niestety, po kilku dniach odnaleziono jego zwłoki na dnie jeziora Kisajno.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr woźniak-starak

Byli bardzo zgranym małżeństwem.

agnieszka woźniak-starak

Mama dziennikarki początkowo nie chciała, by córka umawiała się z milionerem.

dom

Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu wróciła do życia publicznego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Gwiazdy bez wykształcenia, które zarabiają miliony. Jednej z nich w życiu nie podejrzewaliśmy, nawet nie ma matury
  3. Media obiegła smutna wiadomość, niestety nie żyje. Jeszcze kilka dni temu rodzina błagała o modlitwę
  4. Uwaga: Sanepid szuka klientów restauracji McDonald’s. W lokalu była osoba zarażona koronawirusem
  5. Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczy

źródło: jastrzabpost.pl, viva.pl