Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. „Już pani nie wypuścimy”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 12.06.2021 22:38

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. „Już pani nie wypuścimy”

koronawirus
fot. deepblue4you/canva.com/ zdjęcie poglądowe

Agnieszka Włodarczyk wrzuciła niepokojące zdjęcie do internetu. Ciężarna aktorka podzieliła się fotografią ze szpitala, czym zaniepokoiła fanów. Uspokaja jednak, że wszystko jest w porządku.

  • Agnieszka Włodarczyk jest w zaawansowanej ciąży.
  • Podzieliła się zdjęciem ze szpitala.
  • Przy okazji poruszyła istotną kwestię.

Aktorka lada dzień spodziewa się dziecka, chętnie dzieli się swoją ciążą na Instagramie.Jej ostatni wpis wzbudził kontrowersje, fani się poważnie przestraszyli. Niespodziewanie Włodarczyk trafiła do szpitala.

Agnieszka Włodarczyk w szpitalu

Agnieszka Włodarczyk otwarcie opowiada o swojej ciąży w mediach (więcej tutaj). Spodziewa się dziecka ze swoim partnerem, Robertem Karasiem. Jest już w bardzo zaawansowanym stanie, dlatego fani bacznie obserwują jej wpisy, lada dzień spodziewając się porodu.
 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Najnowszy wpis aktorki wzbudził niemałe obawy – Włodarczyk podzieliła się zdjęciem ze szpitala. W tak zaawansowanej ciąży tego typu wieści mogą być powodem do obaw, dlatego obserwatorzy zaczęli się niepokoić. Przyszła mama jednak szybko uspokoiła, wrzucając zdjęcie z wyjaśnieniami.

Nie, nie urodziłam????‍♀️ Wczoraj podjechałam do szpitala na chwilę porozmawiać z lekarzem prowadzącym i położną… Podłączono mnie pod KTG i klops. Musimy Panią zostawić na pare dni na obserwacji… – tłumaczy.

Poruszający wpis Agnieszki Włodarczyk

W dalszej części wpisu Agnieszka Włodarczyk odniosła się do innej istotnej kwestii, związanej z jej ciążą. Chodzi o jej partnera, z którym nie mają ślubu. Okazuje się, że w takim wypadku w Polsce mogą być komplikacje przy porodzie i wychowywaniu dziecka.

Aby uświadomić fanów o powadze sytuacji, w dalszej części postu Włodarczyk udostępniła wypowiedzi innych kobiet, które doświadczyły problemów przy porodzie ze względu na brak ślubu.

Z tego powodu niedawno aktorka udała się z partnerem do urzędu stanu cywilnego, co wzbudziło plotki o ich ślubie. Para jednak zdecydowała się załatwić uznanie ojcostwa, by uniknąć komplikacji przy porodzie. O ślubie na razie nie ma mowy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: pomponik.pl