Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Ujawnili je bliscy aktorki
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 01.06.2018 18:20

Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Ujawnili je bliscy aktorki

Agnieszka Kotulanka
fot. YouTube.com

Agnieszka Kotulanka zaskoczyła wszystkich swoją nagłą i niespodziewaną śmiercią, która miała miejsce 20 lutego 2018 roku. Bliscy artystki oraz fani nie mogli się otrząsnąć, a społeczeństwo pogrążyło się w żałobie. Agnieszka od długiego czasu walczyła z chorobą i wszystko wskazywało na to, że niedługo powróci do w pełni normalnego życia. Rodzina ujawnia, że aktorka miała wiele planów na przyszłość. 

Agnieszka Kotulanka przez bardzo długi czas walczyła ze straszną i zdradliwą chorobą, którą jest alkoholizm. Aktorka robiła wszystko, aby wygrać tę nierówną walkę, która zmusiła ją do opuszczenia ekipy serialu Klan, dzięki któremu wzbiła się na wyżyny sławy. Agnieszka przez długi czas nie pokazywała się na ekranie, ale jej fani okazali się niezawodni i dawali jej dużo wsparcia w tych trudnych chwilach. Razem z producentami serialu TVP dopingowali aktorkę, aby powróciła do pracy w serialu.

Agnieszka Kotulanka marzyła o powrocie do pracy

Jak wynika z relacji bliskich, aktorka nie poddawała się tak łatwo i wytrwale walczyła z alkoholizmem. Kotulanka planowała powrót do pracy i nie były to słowa rzucone na wiatr. Agnieszka przeszła z powodzeniem terapię w ośrodku, gdzie współpracowała z lekarzami i robiła wszystko, aby choroba przestała rządzić jej życiem. Bliscy, którzy byli przy aktorce w trudnych chwilach, zdradzili na łamach Faktu, że Agnieszka miała naprawdę wiele planów i z optymizmem patrzyła w przyszłość. Słowa, które wypowiedzieli, są bardzo poruszające.

– Chciała żyć dla dzieci, mamy i siostry, bo w końcu do niej dotarło, że nie jest sama i ma wielu bliskich obok siebie. Gdy było z nią źle, nie widziała, jak dużo osób się o nią troszczy. Przed śmiercią naprawdę czuła się kochana i dzięki temu patrzyła optymistycznie w przyszłość. Planowała wrócić do pracy jesienią. Była w dobrej formie i chciała za kilka miesięcy ogłosić swój powrót – powiedział najbliższa osoba w rozmowie z Faktem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Była dziewczyna księcia Harry’ego atakuje. Twierdzi, że nie podobało jej się na ślubie z Meghan
  2. Afera! Michał Szpak zaprasza na obozy dla dzieci. Fani są wściekli
  3. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził

Źródło: pikio.pl