Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To są ostatnie słowa Agnieszki Kotulanki. Aż chce się płakać
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 04.05.2018 15:45

To są ostatnie słowa Agnieszki Kotulanki. Aż chce się płakać

Agnieszka Kotulanka
materiały prasowe

20 lutego odeszła od nas Agnieszka Kotulanka, która w swoim życiu przeszła przez wiele bardzo trudnych chwil. Fani zapamiętali aktorkę jako osobę niezwykle ciepłą, serdeczną i utalentowaną. Nikogo więc nie dziwi ich wzruszenie, gdy zapoznają się z jej ostatnimi wywiadami. 

Agnieszkę Kotulankę kojarzymy najbardziej z roli Krystyny Lubicz z „Klanu”. Na planie serialu pracowała od 1997 roku, jednak w 2013 zerwano z nią współpracę. Powodem była choroba alkoholowa aktorki. Wtedy też uśmiercono Krystynę Lubicz, a Kotulance zapewniono pomoc terapeuty.

Kotulanka była doskonałą teatralną oraz telewizyjną aktorką. Chociaż doceniało ją całe polskie środowisko filmowe, sama unikała nazywania się gwiazdą. Rezygnowała z głośnego, wystawnego życia, stawiając na wychowywanie dzieci oraz zajmowanie się domem.

– Moje życie nie ma nic wspólnego z gwiazdorstwem. Mieszkam w normalnym bloku na trzecim piętrze, mam dwójkę dzieci i psa. Ale takie życie, życie domowe, bardzo mi odpowiada – opowiadała artystka w 2001 roku.

Agnieszka Kotulanka – wzruszający wywiad

– Całe lata wynajmowałam mieszkania. Gdy w końcu dostałam własne, uświadomiłam sobie, jak brakowało mi domu. Mogłabym z niego nie wychodzić. Nie mam gosposi, sama sprzątam, piorę, gotuję i sprawia mi to ogromną przyjemność dodała także jakiś czas później.

Poza tym aktorka opowiadała chętnie, czym zajmuje się po wyjściu z planu filmowego. Jedną z jej największych pasji okazało się pływanie.

– W ciągu roku mam mało czasu na czytanie, więc korzystam z urlopu, by nadrobić zaległości, choć nierzadko wracam też do ulubionych autorów i książek. Podobnie jak do starego kina polskiego, którego jestem gorącą wielbicielką i ukochanego Kabaretu Starszych Panów – ujawniła także Kotulanka na swój temat.

Kotulanka wzruszająco o dzieciach

Popularna aktorka w niesamowicie wzruszający sposób opowiadała także o dwójce swoich dzieci. Gwiazda ujawniła, że córka i syn są sensem jej życia. Choć w relacjach rodzinnych zdarzały się lepsze i gorsze dni, to dzieci były jej największym szczęściem.

Aż łzy napływają do oczu po jej szczerym wyznaniu. Gwiazda powiedziała, że od zawsze dzieci były dla niej na pierwszym miejscu i były dla niej największym powodem do dumy. Choć była bardzo zabieganą osobą, kiedy te były jeszcze małe, starała się spędzać z nimi każdą wolną chwilę.

Agnieszka Kotulanka wyznała, że najbardziej właśnie bała się o swoje dzieci i to nie tylko wtedy, kiedy były jeszcze małe, ale również wtedy, kiedy dorosły i wyfrunęły z rodzinnego domu i zaczęły żyć na własną rękę.

źródło: pikio.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szelągowska miała wypadek na majówce! Trafiła na ostry dyżur
  2. Klara Lewandowska kończy roczek. Wyciekło pierwsze zdjęcie
  3. Coś niesamowitego. W Chicago wszyscy mówią właśnie o… Michale Szpaku!