Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska nie wytrzymała. Po tańcu Lewandowskich, postanowiła wspomnieć o swoim
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.07.2023 16:22

Agnieszka Kaczorowska nie wytrzymała. Po tańcu Lewandowskich, postanowiła wspomnieć o swoim

Agnieszka Kaczorowska, Lewandowscy
fot. KAPiF, Anna Kaczorowska powiedziałą o tańcu Lewandowskich

W ostatnich dniach bardzo głośno w sieci zrobiło się o Lewandowskich, którzy odnowili przysięgę małżeńską. Anna na swoim instagramowym profilu opublikowała wideo z tego podniosłego wydarzenia, na którym widać, jak małżonkowie ponownie tańczą pierwszy taniec. Stało się to hitem sieci i o ocenę ich choreografii pokusiło się kilku tancerzy, chociażby Marcin Hakiel. Głos w tym temacie zabrała też Agnieszka Kaczorowska, która wspomniała o swoim tańcu.

Agnieszka Kaczorowska wspomina pierwszy taniec na swoim weselu

Aktorka stara się być na bieżąco ze swoimi fanami w mediach społecznościowych i często rozmawia z nimi o aktualnych sprawach. Tym razem w odniesieniu do tańca Lewandowskich powiedziała o swoim.

 - Nie zapomnę, jak wiele skrajnych komentarzy wzbudził nasz pierwszy taniec… Bo nie było standardowo, bo zatańczyliśmy tak, jak chcieliśmy, prosto z serducha, a nie wpisując się w oczekiwania innych ludzi na temat „pierwszego tańca” - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Trzymając 2-letniego maluszka, wskoczył pod pociąg. Koszmarne kulisy tragedii obiegły sieć

Agnieszka Kaczorowska motywuje swoich fanów

Aktorka dodała, że wraz ze swoim mężem pochodzą ze skrajnych tanecznych światów i pierwszy taniec powinien być dla młodej pary, a nie dla gości zgromadzonych na ceremonii.

- O Was i dla Was. Nie dla gości, nie dla opinii publicznej. To Wy macie czuć się wspaniale - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Zaraz po tych słowach zamieściła swoim obserwatorom filmik pokazujący pierwszy taniec na jej weselu. Trzeba przyznać, że był on obłędny i świetnie się go oglądało.

Lewandowscy swoim tańcem porwali gości na odnowieniu swojej przysięgi

Odnowienie przysięgi Lewandowskich miało związek z ich 10. rocznicą ślubu. Wszystko odbyło się w słonecznych Włoszech, a zaproszeni na uroczystość dostali nie lada gratkę. Nie brakowało członków bliskiej rodziny, przyjaciół oraz innych gwiazd.

Wideo z ich tańca wzbudziło mieszane opinie internautów. Część z nich była zachwycona ruchami Roberta i Ani, a część spodziewała się więcej, patrząc na to, jak sportowy tryb życia oboje prowadzą. Na pewno jednak jest o tym głośno.

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?