Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka: ”Mam kochanka od dwóch lat. Ciągle innego. W sumie było ich sześciu, może siedmiu”
Karina Sulich
Karina Sulich 02.08.2020 23:20

Agnieszka: ”Mam kochanka od dwóch lat. Ciągle innego. W sumie było ich sześciu, może siedmiu”

znaki zodiaku
fot. StockSnap, Pixabay

Agnieszka zdradza męża

Agnieszka zdradza męża regularnie, choć jak przyznała w swoim zwierzeniu, nie sypia z każdym swoim kochankiem, a było ich sześciu lub siedmiu.

– Nie chodzi mi o seks, a o zdobywanie. Chciałam kokietować i być kokietowana. Nie spałam z każdym z nich, ale nie oszukujmy się, wieczorne kolacje, niewinne pieszczoty i kłamstwa to i tak zdrada. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale wiem, że w ramiona innych popchnął mnie mój mąż. Czasami mam wrażenie, że w ogóle mnie nie dostrzega. Przestał o mnie dbać, potrafi być złośliwy i arogancki, a ci wszyscy faceci sprawiają, że czuję się jak nigdy. Nie mam wyrzutów sumienia, ale martwię się o swoją córeczkę. Nie wiem co robić. Czasami chciałabym odejść, ale boję się, że nigdy by mi jej nie oddał – zwierzyła się kobieta.

Agnieszka, która na co dzień jest mamą i żoną, wiedzie też zupełnie inne życie. Mam kochanka od dwóch lat. Ciągle innego. W sumie było ich sześciu, może siedmiu – wyznała na jednym z kobiecych forów, prosząc o radę swoje internetowe koleżanki. Okazuje się, że to, co widzimy z boku, nie zawsze jest prawdą.
Jeżeli sądzicie, że zdrada to domena mężczyż – jesteście w błędzie. Okazuje się, że kobiety również mają problem z dochowaniem wierności, tyle że o wiele rzadziej się do tego przyznają. Historią swojego nie jednego romansu na forum postanowiła podzielić się 29-letnia Agnieszka, która od dwóch lat wiedzie podwójne życie.
Mam kochanka od dwóch lat
Mam kochanka od dwóch lat – tymi słowami 29-letnia Agnieszka, mama 5-letniej dziewczynki i żona z 6-letnim stażem, rozpoczęła swój wpis na popularnym internetowym forum, pod tematem dotyczącym zdrad. Kobieta postanowiła podzielić się swoją historią i zwrócić się do czytelniczek o radę. Nie tak wyobrażała sobie swoje życie.
Agnieszka w pierwszy romans wdała się dwa lata temu. Wtedy jej kochankiem został mężczyzna, którego poznała zupełnie przypadkowo, podczas wieczornego wyjścia z koleżankami.
– Nie planowałam zdrady. Takich rzeczy chyba nikt nie planuje. Adama poznałam w klubokawiarni, do której raz na jakiś czas wybierałam się z przyjaciółkami. Z początku miał być to tylko niewinny flirt, jednak szybko przeistoczył się w coś zupełnie innego. Na co dzień brakowało mi tych emocji, które towarzyszyły mi przy każdym naszym spotkaniu. Komplementów i ciągłego zabiegania. Jednak kiedy chciał więcej, uciekłam – wyznała w swoim wpisie.
Choć Adam był pierwszym kochankiem, nie okazał się ostatnim. Niewinna gra i ryzyko, w pewnym momencie, stały się dla Agnieszki sposobem na urozmaicenie codzienności, który wymknął się spod jej kontroli.

Co waszym zdaniem, powinna zrobić Agnieszka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka

Agnieszka zdradza swojego męża od 2 lat. Kobieta wyznała, że w tym czasie miała już 6 lub nawet 7 kochanków.

Agnieszka

Jak przyznała, ślub był pochopną decyzją, a jej mąż przestał o nią dbać.

agnieszka

Jedyne co powstrzymuje ją przed odejściem od męża to jej mała córeczka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy zachwycają się hitowymi kotletami mielonymi w wykonaniu Okrasy. Idealnie soczyste, pachną na odległość
  2. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
  3. Podjęto nagle decyzję. Polska została określona „czerwoną strefą”
  4. Lekarze biją na alarm. Toksynę, która sieje spustoszenie w organizmie, posiada co 3 dziecko, skutki są katastrofalne
  5. Prokop złożył Monice Kuszyńskiej nieprawdopodobną propozycję. Sparaliżowana gwiazda nie spodziewała się podobnych słów
  6. Żarty się skończyły, Polacy już nie wejdą do sklepów i restauracji jak do tej pory. Ogłoszono radykalny komunikat
  7. Nie musisz być demonem prędkości, żeby dostać mandat 200 zł. Powód kary mocno cię zdziwi
  8. GIS wydał nowe wytyczne dla szkół. Co czeka polskich uczniów?
  9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: film.wp.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!