Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Duda przyćmiła żonę prezydenta Czarnogóry? Polka zachwyciła stylizacją
Michał Fitz
Michał Fitz 28.10.2022 10:16

Agata Duda przyćmiła żonę prezydenta Czarnogóry? Polka zachwyciła stylizacją

Agata Duda
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Styl każdej pierwszej damy od zawsze budził wiele emocji. Opinia publiczna chętnie ocenia, czy żona prezydenta godnie reprezentowała swoim strojem nasz kraj. W przypadku ostatniej kreacji, którą założyła na siebie Agata Duda, opinia może być tylko jednoznaczna.

Para prezydencka spotkała się bowiem wczoraj ze swoimi odpowiednikami z Czarnogóry. Co takiego na sobie miała Agata Duda?

Co założyła Agata Duda?

Na zewnątrz nie jest już najcieplej, ale sytuacja dalej wymaga odpowiedniej elegancji, dlatego dobór stroju na wczoraj na pewno nie był łatwy. Pierwszej damie musiało być ciepło, ale bez pomocy nietaktownych kurtek. Tę kwestię udało się rozwiązać.

Agata Duda założyła bowiem długą suknię, kończącą się nad kostkami. Na to narzuciła żakiet. Cały zestaw został utrzymany w kolorze morskiej zieleni, którą naprawdę dobrze pasowała do żony prezydenta. Nasza pierwsza dama wyglądała na bardziej stonowaną od tej, którą gościła. Ta ubrała się bowiem w jaskrawą czerwień.

Warto zwrócić uwagę także na dobór pasujących dodatków. Agata Duda do kreacji wzięła ze sobą niewielką torebkę w kolorze beżowym, która świetnie dopełniała całość.

Agata Duda z pierwszą damą Czarnogóry

Agata Duda całe spotkanie zrelacjonowała w swoich mediach społecznościowych, choć oczywiście nie zdradzała szczegółów. Udostępniła kilka zdjęć, na których widać, że panie dobrze czuły się w swoim towarzystwie i nawet ze sobą żartowały.

Żona naszego prezydenta oprowadziła swoją towarzyszkę po Zamku Królewskim. Na jednej z fotek widać, jak spotkały się z akurat przebywającą tam grupą dzieci.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką
Tagi: agata duda