Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagle wypłynęły największe sekrety Agaty Dudy. Osoba z jej otoczenia zaczęła mówić i ujawniła całą prawdę
Karina Sulich
Karina Sulich 17.08.2020 13:26

Nagle wypłynęły największe sekrety Agaty Dudy. Osoba z jej otoczenia zaczęła mówić i ujawniła całą prawdę

agata duda
fot. Piotr Molecki/East News

Agata Duda ma wokół siebie sztab zaufanych współpracowników, którzy wiedzą o pierwszej damie niemal wszystko. Jednak ku zdziwieniu wielu osób i zapewne samej pani prezydentowej, osoba z najbliższego otoczenia postanowiła przerwać milczenie. Zdradziła sekrety żony Andrzeja Dudy i fakty, o których mało kto miał pojęcie. Niewiarygodne.

Agata Duda od dłuższego czasu znajduje się na medialnym świeczniku, a Polacy bacznie obserwują każdy jej ruch. Jak się okazuje, wiadomości na temat pierwszej damy coraz chętniej za jej plecami udzielają współpracownicy, którzy widzieli żonę Andrzeja Dudy w niejednej sytuacji. Na jaw wyszły kolejne fakty.

Sekrety Agaty Dudy

Makijażyści, fryzjerzy, styliści i projektanci. Z pewnością takich osób w otoczeniu pierwszej damy nie brakuje. Teraz, na temat Agaty Dudy postanowiła wypowiedzieć się Dorota Goldpoint. Kreatorka, która odpowiada za kreacje żony prezydenta w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, nie zważając na konsekwencje, postanowiła powiedzieć całą prawdę.

– Pani Prezydentowa potrafi pięknie komponować swoją garderobę, zresztą robi to sama, sama dobiera i decyduje o tym, w czym dobrze się czuje i pięknie wygląda – mówiła kilka lat temu projektantka. Co zmieniło się od tego czasu? Tym razem, Dorota Goldpoint postanowiła wyjawić prawdziwy sekret.

  1. Bracia Sekielscy znowu z kolejnym projektem. Czy znów będzie kontrowersyjnie?
  2. Z ostatniej Chwili: los Szumowskiego został przypieczętowany

Agata Duda jest osobą, która dobrze wie, czego chce. Jak się okazuje, pierwsza dama nie daje za wygraną.

Pierwsza dama to wymagająca osoba, natomiast bardzo dobrze się z nią pracuje, ponieważ jest konkretna i wie, czego chce – zdradziła w rozmowie z Newseria Lifestyle Dorota Goldpoint

– Pierwsza dama jest też doceniana za granicą. Biało-czarną suknię, którą miała na sobie podczas wizyty u państwa Trumpów, magazyn The Independent określił jako szczególnie wyróżniającą się kreację – dodała.

Projektantka wyjawiła również, jakie są największe upodobania pierwszej damy.

– Lubi żywe kolory, ale bardzo dobrze czuje się również w bieli. Czerwień, która nie nadaje się na oficjalne spotkania, zastępuje amarantem lub kolorem bordo – wyjaśniła.

Czy Agata Duda spodziewała się takich słów ze strony bliskiej jej projektantki?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Agata Duda

Projektantka, która współpracuje z Agatą Dudą, postanowiła wyjawić jej największe sekrety. Mało kto zdawał sobie z nich sprawę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna tragedia w Warszawie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia odbierają mowę
  2. PKO BP z zupełnie nową ofertą. Klienci mają powody do radości
  3. Sylwia Bomba pokazała zdjęcie męża z córeczką. Zostali okropnie obrażeni, kobieta nie wytrzymała
  4. Żona zgubiła pierścionek od ukochanego męża. 7 lat po jego śmierci synowa dokonała niesamowitego odkrycia
  5. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  6. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić

źródło: lifestyle.newseria.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz