Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Duda prezentuje klasę w najlepszym wydaniu. Jej projektantka zdradziła kulisy współpracy
Michał Włoch
Michał Włoch 12.01.2020 17:53

Agata Duda prezentuje klasę w najlepszym wydaniu. Jej projektantka zdradziła kulisy współpracy

Andrzej Duda
eastnews.pl

Agata Duda dobrze sprawdza się w roli Pierwszej Damy. Nad wizerunkiem żony prezydenta czuwa sztab ludzi. Projektantka Ela Piorun opowiedziała w obszernym wywiadzie na temat swojej współpracy z żoną głowy państwa.

Gdy Andrzej Duda został prezydentem, media zwróciły uwagę na podobieństwo prezydenckiej pary do zawsze nienagannie ubranych bohaterów serialu House of Cards. Styl Pierwszej Damy jest przedmiotem publicznej dyskusji. Próżno szukać u niej modowych wpadek, które zdarzały się choćby Jolancie Kwaśniewskiej. O tym, jaką klientką jest Agata Duda, opowiedziała jej projektantka, Ela Piorun.

Agata Duda w atelier

Pierwsza Dama stale współpracuje z projektantką Elą Piorun, która opowiedziała portalowi jastrzabpost.pl o swojej współpracy z żoną Andrzeja Dudy.

Nasza Pierwsza Dama lubi styl elegancki, klasyczny. Dobrze się czuje w garsonkach, które dobrze na niej leżą, są świetnie skrojone. Bardzo wdzięcznie je nosi – powiedziała portalowi projektantka.

Ulubiony styl to jedno – ważne jest, żeby ubrania pasowały do sylwetki danej osoby. Zdaniem Eli Piorun, Agata Duda bardzo dobrze wygląda w ubraniach jej projektu.

Na każdą okazję, gdzie się pokazuje, jej garsonki są pięknie skrojone, szczególnie te ode mnie. Wygląda w nich idealnie i wszyscy ją komplementują – i w Polsce, i na cały świecie – powiedziała w wywiadzie dla jastrzabpost.pl.

Pierwsza Dama natchnieniem dla innych

Projektantka zaznacza w wywiadzie, że styl żony prezydenta jest inspiracją dla wielu osób, które interesują się modą.

-Dochodzą do mnie słuchy, że w czym się nie pokaże, to jest to mile omawiane i kobiety wręcz inspirują się stylem pierwszej damy – powiedziała portalowi.

Ela Piorun opowiedziała o tym, jak wyglądają spotkania z Pierwszą Damą. Agata Duda jest jedną z ulubionych klientek projektantki.

-Takie spotkanie odbywają się u mnie w atelier. Omawiamy projekty, omawiamy, jaka to jest okazja, omawiamy kolorystykę i potem odbywają się przymiarki. Następnie projekt jest gotowy – opisała współpracę na linii atelier – Agata Duda.

Ela Piorun na podstawie własnego doświadczenia wie, jaki wpływ ma styl Agaty Dudy na kobiety. Klientki proszą ją często o podobne kreacje.

Często zdarza się, że kobiety proszą o projekty, które miała na sobie Pierwsza Dama. Kobiety kochają naszą Pierwszą Damę. Kochają jej styl i lubią garsonki, szczególnie te klasyczne, ponadczasowe. One prezentują się świetnie na każdą okazję – zakończyła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda

Znakiem charakterystycznym Pierwszej Damy są świetnie skrojone garsonki.

Agata Duda

Agata Duda najczęściej wybiera klasyczne stroje.

Agata Duda

Ela Piorun cieszy się, że może ubierać żonę prezydenta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Lata temu Barbara Brylska straciła córkę w tragicznym wypadku. Kulisy nagłej śmierci 20-latki
  4. WOŚP zebrał już astronomiczną kwotę. Miliony napływają na konto fundacji z całej Polski
  5. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: jastrzabpost.pl