Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > AFERA! Deynn NIE ODDAŁA pieniędzy koleżance i ją zablokowała. „Kasa ma do mnie wrócić”
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 27.03.2018 13:27

AFERA! Deynn NIE ODDAŁA pieniędzy koleżance i ją zablokowała. „Kasa ma do mnie wrócić”

Deynn
instagram.com

Deynn i Majewski w ostatnim czasie zawiesili swoją karierę. Doszło do tego przez aferę z siostrami, które Marita sprowadziła do Warszawy. Przez całą sytuację para straciła wszystkich reklamodawców, a telewizja Polsat zrezygnowała z zaproszenia ich do swojego programu. Teraz na światło dzienne wychodzą nowe fakty dotyczące długów Deynn wobec znajomych.

W styczniu starsza z sióstr Marity – Klaudia opublikowała nieprzyjemne fakty dotyczące jej relacji z siostrą. Wyznała, że fit-blogerka pomimo obiecanej pomocy w wychowywaniu 10-letniej Natalki, wcale tego nie robiła i w głównej mierze to na niej spoczywała cała odpowiedzialność. Oprócz tego do sieci wypłynął filmik z udziałem najmłodszej siostry, na którym para wyśmiewa dziewczynkę. Pisaliśmy o tym tutaj.

Deynn nie odda pieniędzy koleżance?

Deynn po przykrych sytuacjach i utracie praktycznie wszystkich możliwych źródeł dochodu, najwyraźniej nie zamierza poprawić swojego zachowania, ani naprawiać jakichkolwiek relacji. Jedna z koleżanek Marity opublikowała post, w którym próbuje odzyskać pieniądze od fit-blogerki. Dziewczyna w tym celu założyła specjalnie nowe konto, ponieważ Deynn zablokowała jej prywatne profile. Opublikowała screen z rozmowy, w której prosi o swoje 1200 zł, którym zapłaciła za rozbite przez blogerkę lustro.

My z Danielem nie mamy narazie gotówek na bzdety – napisała Deynn

Wnioskując z odpowiedzi Marity może to być niewykonalne. Nie pierwszy raz możemy obserwować, że Deynn ma problem z empatią i raczej nie obchodzą ją problemy innych ludzi. Tym razem nie jest inaczej i Deynn kończy rozmowę z koleżanką, tłumacząc, żeby wyciągnęła kasę od rodziców, bo ona z Danielem nie ma gotówki… Myślicie, że fit-blogerka zrozumie, że świat nie kręci się tylko wokół jej osoby i inni ludzi również mogą mieć jakieś potrzeby czy problemy?

Deynn

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Krupa jest w CIĄŻY?! Opublikowała wymowne zdjęcie
  2. Michał Wiśniewski w TOP 5 najbardziej wpływowych muzyków na świecie!
  3. Magda Gessler tańczy z radości. Giertych szaleje, MEGA kontrowersje