Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adrianna Biedrzyńska żegna Sylwestra Chęcińskiego. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 09.12.2021 16:47

Adrianna Biedrzyńska żegna Sylwestra Chęcińskiego. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”

Adrianna Biedrzyńska
fot. By Paweł Matyka – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64131985

Adrianna Biedrzyńska pożegnała na swoim Instagramie zmarłego reżysera Sylwestra Chęcińskiego. Aktorka przyznała, że miała zaszczyt pracować z Chęcińskim i to od niego usłyszała największy komplement w swoim życiu zawodowym.

Miałam ten wielki ZASZCZYT i szczęście pracować z Panem Sylwestrem. To niezapomniane, piękne przeżycie i nauka ogromna – napisała na Instagramie Biedrzyńska.

Adrianna Biedrzyńska: Nie zapomnę kiedy to otrzymałam NAJWIĘKSZY komplement w moim życiu zawodowym

Adrianna Biedrzyńska jest znaną aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. Na całą jej karierę ogromny wpływ miała postać zmarłego właśnie wybitnego polskiego reżysera Sylwestra Chęcińskiego. Gwiazda pożegnała go w social mediach.

Odszedł mój ukochany Reżyser. Sylwester Chęciński. […] Laureat wielu nagród za swoje dokonania artystyczne. Zwany czasem „malarzem polskich charakterów” […].
Miałam ten wielki ZASZCZYT i szczęście pracować z Panem Sylwestrem. To niezapomniane, piękne przeżycie i nauka ogromna […] – napisała w emocjonalnym poście aktorka.

W dalszej części wpisu Adrianna przyznała, że to właśnie od Chęcińskiego otrzymała największy komplement w swoim życiu zawodowym.

Po kolejnym dublu sceny którą grałam , z rozpaczą zwróciłam się do Pana Sylwestra… Panie Sylwestrze, ja nie dam rady tego zagrać … otrzymałam najpiękniejszą odpowiedź Dziewczyno co ty mówisz , Ty potrafisz nawet konia zagrać – wspomina Biedrzyńska, która przyznała jednocześnie, że wraz z odejściem reżysera kończy się dla niej pewna epoka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”