Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adrianna Biedrzyńska świętuje urodziny córki. 28-latka to znana serialowa aktorka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.06.2022 13:16

Adrianna Biedrzyńska świętuje urodziny córki. 28-latka to znana serialowa aktorka

instagram.com/adrianna_biedrzynska

Adrianna Biedrzyńska to aktorka o ugruntowanej pozycji na polskiej scenie. Jej burzliwe życie i charakterystyczna uroda sprawiły, że kojarzy ją niemal każdy. Mało kto wie jednak, że córka Adrianny Biedrzyńskiej także odniosła wielki sukces.

Adrianna przeżyła bardzo wiele. Porwanie przez stalkera i kilka nieudanych związków to tylko niektóre ze smutnych chwil. Aktorka z pewnością odnajduje jednak oparcie w zdolnej córce, która poszła w jej ślady.

Adrianna Biedrzyńska o Michalinie: „Maleńka moja”. Kim jest córka Adrianny Biedrzyńskiej?

Aktorka jest obecnie w trzecim związku. W 2017 roku poślubiła Sebastiana Błaszczaka. Jej wcześniejsze relacje: z Maciejem Robakiewiczem i Marcinem Miazgą zakończyły się rozwodami. Z pierwszego małżeństwa ma córkę Michalinę.

Michalina Robakiewicz i Biedrzyńska są do siebie bardzo podobne. Łączą je też bliskie, ciepłe relacje. Dumna mama pochwaliła się z okazji urodzin córki kilkoma archiwalnymi zdjęciami z dzieciństwa kobiety.

Teraz Michalina jest już dorosła – urodziła się w 10 czerwca 1994 roku. Ma już na koncie wiele sukcesów aktorskich. Już jako 9-letnia dziewczynka pojawiła się obsadzie serialu „Klan” jako Kamila Chojnicka.

Aktorka rozstała się z produkcją TVP1, by móc grać w kolejnej produkcji – w serialu „Na Wspólnej” stacji TVN wcieliła się w Sandrę Gawriłow. Jej rozstanie z „Klanem” wzbudziło wiele kontrowersji:

Nie spodobało się im w „Klanie”, że dostałam rolę w „Na Wspólnej” i chcę tam grać. Musiałam więc przez nich zdecydować się na jeden serial i wybór był dla mnie oczywisty w takiej sytuacji – mówiła sama na Instagramie.

W kolejnych latach pojawiała się w innych głośnych tytułach, jak „Kontrola”, „Psy 3. W imię zasad” czy „Tonia”. Pojawiła się też w nominowanej do Oscara produkcji swojego narzeczonego Tadeusza Łysiaka pod tytułem „Sukienka”.

Warto dodać, że Biedrzyńska i Robakiewicz kilkukrotnie zagrały razem. Stało się tak zarówno w serialu „Kontrola”, jak i spektaklu „Miłosna pułapka”. Na dodatek zagrały tam matkę i córkę.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Telemagazyn, Viva!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ujawniono, jakie majątki zgromadzili członkowie rodziny królewskiej. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie