Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adrianna Biedrzyńska została porwana przez psychofana! Przeżyła piekło
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 13.02.2019 15:43

Adrianna Biedrzyńska została porwana przez psychofana! Przeżyła piekło

adrianna biedrzyńska porwana
instagram.com @adrianna_biedrzynska

Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana przeżyła prawdziwe piekło. Aktorka musiała zmagać się z chorym psychicznie wielbicielem, który ją uwięził. Cała historia mogła mieć tragiczny finał. Co takiego się wydarzyło?

Zdarza się, że uwielbienie dla gwiazd z pierwszych stron gazet przybiera chorobliwe oblicze. Doświadczyła tego jedna z polskich aktorek, która była przetrzymywana i więziona. Fascynacja do aktorki zamieniła się w chorobliwą obsesję, która mogła zakończyć się tragicznie. Adrianna Biedrzyńska porwana przez swojego psychofana przeszła trudne chwile. Poznajcie szczegóły tej historii.

Adrianna Biedrzyńska: psychofan zniszczył jej życie

Popularna aktorka ujawniła przerażającą historię dotyczącą jej przetrzymywania. Co takiego ją spotkało? Adrianna Biedrzyńska była prześladowana przez Andrzeja G., który kilka lat temu uwięził ją w domku letniskowym. Jak się okazuje, sława ma również ciemne strony.

Mężczyzna podał się za organizatora konkursu recytatorskiego i poprosił aktorkę, by zasiadła w jury. Cała sytuacja początkowo nie wzbudzała żadnych podejrzeń, ponieważ Andrzej G. zorganizował wszystko w profesjonalny sposób. Aktorka została poinformowana nawet o wysokości honorarium za udział w projekcie. Niczego nieświadoma Biedrzyńska przyjechała do Złotego Potoku, mieszczącego się pod Częstochową.

Jak podaje Super Express, mężczyzna podstępem zwabił aktorkę do domku letniskowego i więził ją tam przez kilka godzin.

Jak donosi Super Express:

– Wypuścił Biedrzyńską dopiero późnym wieczorem. Aktorka już następnego dnia rano o swych strasznych przeżyciach opowiedziała policji. Zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że bardzo dobrze znają się z aktorką i wszystko odbyło się za jej zgodą.

Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana!

Mężczyzna tłumaczył, że uwięził Biedrzyńską z miłości i miał to być prezent na jego 50. urodziny. Okazuje się, że niepoczytalny Andrzej G. nie został skazany od razu po zdarzeniu i przez długi czas pozostawał na wolności. Aktorka obawiała się o własne życie i drżała z niepokoju.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adrianna biedrzyńska porwana

Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana przeżyła ciężkie chwile. Jak się okazuje sława ma również ciemną stronę.

adrianna biedrzyńska porwana

Adrianna Biedrzyńska zadebiutowała przed kamerą w latach osiemdziesiątych. Z miejsca zdobyła serca fanów.

adrianna biedrzyńska porwana

Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie udostępnia zdjęcia ze swojego życia codziennego na Instagramie.

adrianna biedrzyńska porwana

Adriannę Biedrzyńską mogliśmy podziwiać zarówno na deskach teatru, jak i na szklanym ekranie. Z jakich ról ją kojarzycie? 🙂

adrianna biedrzyńska porwana

Sława ma również ciemne strony, o czym przekonało się wiele polskich i zagranicznych gwiazd. Adrianna Biedrzyńska kilka lat temu była więziona w domku letniskowym pod Częstochową.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili
  2. Ile lat ma Karolina Gołębiewska? Gwiazda YouTuba jest starsza niż myślicie
  3. Małgorzata Kożuchowska z partnerem. Fani osłupieli wiedząc kim jest

źródło: se.pl, gwiazdy.wp.pl