Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
Michał Fitz
Michał Fitz 30.06.2022 12:51

Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”

Adrianna Biedrzyńska
TRICOLORS/East News

Adrianna Biedrzyńska rozwija swoją karierę od przeszło 40 lat. Nic więc dziwnego, że w jej trakcie doszło do kilku przemian wyglądu aktorki. Te dotyczyły głównie włosów, bo artystka eksperymentowała zarówno z kolorem, jak i uczesaniem. Przyszedł czas na kolejne zmiany.

Już od jakiegoś czasu aktorka chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia w swojej nowej odsłonie. W latach wcześniejszych nosiła się w rudych włosach czy krótkiej, kruczoczarnej fryzurze. Później jednak zdecydowała się na jasny blond.

Jak teraz wygląda Adrianna Biedrzyńska?

Aktorka upina swoje blond włosy tak, by jedynie grzywka opadała jej na czoło. Gołym okiem widać, że wygląda w tej fryzurze niezwykle korzystnie i niektórzy mogliby nawet zaryzykować stwierdzenie, że ta pasuje jej bardziej od poprzednich.

Widać to zresztą po komentarzach pod ostatnimi zdjęciami artystki. Adrianna Biedrzyńska w zasadzie przy okazji każdej z fotek jest chwalona za swoją fryzurę, a obserwujący nie szczędzą jej przy tym komplementów. Niektórzy uważają nawet, że takie włosy odmłodziły ją przynajmniej o kilkanaście lat.

– Ile Pani ma lat? 21? Można wyglądać młodo, ale bez przesady — zachwyca się jedna z fanek.

– Przepięknie i ten kolor extra — dodaje kolejna internautka.

Mało tego, aktorka wciąż szuka lepszych rozwiązań i nie przestaje kombinować. Raptem wczoraj wrzuciła do swoich mediów społecznościowych filmik, na którym widać, jak stylista Jarosław Młotkowski dodatkowo modyfikuje włosy aktorki. Specjalista zrezygnował z upięcia i prostej grzywki na rzecz artystycznego nieładu, który tylko pozornie jest chaosem. W rzeczywistości taka fryzura wymagała skrupulatnego układania, co widać na opublikowanym przez aktorkę materiale.

Niewykluczone jednak, że wczorajsze eksperymenty dotyczące włosów nie tyczyły się codziennej fryzury aktorki, a były wykonywane w ramach charakteryzacji. Z niejednoznacznego opisu filmiku można wnioskować, że cała stylizacja była przeprowadzona na planie.

Zobacz post:

Adrianna Biedrzyńska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adrianna Biedrzyńska pokazała się w stroju kąpielowym. Aktorka ma 60 lat, wygląda wspaniale
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: jastrzabpost.pl