Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Małysz zdruzgotany stanem żony Dawida Kubackiego. Przekazał, co czuje
Michał Fitz
Michał Fitz 21.03.2023 19:21

Adam Małysz zdruzgotany stanem żony Dawida Kubackiego. Przekazał, co czuje

Adam Małysz
fot. KAPiF/ instagram.com/dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki musiał nagle zakończyć swój sezon, ponieważ jego żona trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Informacja to poruszyła w zasadzie całą Polskę, a sam skoczek dostał wyrazy wsparcia również od swoich rywali. Teraz głos zabrał Adam Małysz.

Były sportowiec jest teraz Prezesem Związku Narciarskiego. Bardzo dobrze zna zarówno Dawida, jak i jego małżonkę. 

Adam Małysz o dramacie Kubackich

Możemy jedynie wyobrazić sobie, co Dawid Kubacki czuł, gdy dowiedział się, że musi pilnie wracać do Polski, bo jego żona trafiła do szpitala. Adam Małysz w rozmowie z „Faktem” przyznał, że i on przeżył tę wiadomość.

- Powiem szczerze, że jak się dowiedziałem, to nogi aż mi się ugięły. Jest to bardzo trudna sytuacja — wyjawił prezes.

Dalej wyjawił, że wraz ze Związkiem zrobi wszystko, by wspomóc Dawida oraz jego rodzinę. Już udało mu się zorganizować sprawny powrót skoczka do Polski. Przyznał również, że będzie się za żonę Kubackiego modlił.

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala

Adam Małysz o kruchości życia

Były skoczek wyjawił także, że w związku z zaistniałą sytuacją doszedł do pewnych refleksji. Jak przyznaje, dopiero w takich sytuacjach docenia się to, co się ma. Wcześniej człowiek nie myśli o tym, że pewne kwestie mogą się zmienić. A może się to zdarzyć nagle, z dnia na dzień, jak właśnie w przypadku Marty Kubackiej.

- Nigdy nie wiadomo, co spotka człowieka następnego dnia. Zdrowa osoba bez żadnych objawów czy symptomów, które by powodowały, że taka sytuacja może mieć miejsce, trafia do szpitala w ciężkim stanie — wyjawił skoczek.

W jakim stanie jest żona Dawida Kubackiego?

W swoim komunikacie Dawid Kubacki określił stan swojej żony jako ciężki. Zaznaczył też, ze lekarze walczą o jej życie, ale podkreślił, że jest w najlepszych, możliwych rękach. Potwierdził to też Adam Małysz. Przyznał, że Marta leży na oddziale kardiologicznym w Zabrzu. To najlepsze miejsce do leczenia problemów sercowych w naszym kraju.

Ojciec skoczka przyznał, że jego synowa trafiła do szpitala w niedzielę rano z powodu nagłych zaburzeń pracy serca. Pozostaje więc liczyć, że fachowcy znajdą przyczynę problemu i go rozwiążą.

Zobacz post: