Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 66-letnia Ewa Kasprzyk odsłoniła swoje wdzięki za granicą. Tubylcy mieli na co popatrzeć
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.03.2023 14:47

66-letnia Ewa Kasprzyk odsłoniła swoje wdzięki za granicą. Tubylcy mieli na co popatrzeć

Ewa Kasprzyk
fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk jest znaną polską aktorką. Pomimo wielu lat na scenie teatralnej i filmowej prężnie działa także w mediach społecznościowych, gdzie publikuje szczegóły z prywatnego życia.

Aktualnie Kasprzyk przebywa w Tajlandii, gdzie… trenuje muay thai. To tajskie, brutalne sztuki walki. Aktorka stara się pokazać, że swoje pasje i marzenia można realizować niezależnie od wieku i nie ma złego momentu na robienie tego, co się lubi.

Ewa Kasprzyk na wyjeździe w Tajlandii

66-letnia aktorka nie próżnuje i bardzo aktywnie spędza czas w Azji. Na Instagrama wrzuciła film, na którym widać jak trenuje i zadaje kopnięcia. Trzeba przyznać, że Kasprzyk znajduje się w świetnej kondycji fizycznej. Zauważają to również fani w komentarzach. Można w nich przeczytać:

Jest moc Pani Ewo.

Brawo Pani Ewo.

Wideo skomentowała także Marta Żmuda-Trzebiatowska: 

Uuuu ja do Ciebie nie podchodzę.

Syn Filipa Chajzera skończyłby właśnie 18 lat. Dziennikarz ze łzami w oczach przekazał smutny komunikat

Ewa Kasprzyk trenuje sztuki walki?

Nie jest tajemnicą, że w każdym sporcie, a przede wszystkim w sztukach walki szalenie ważna jest regeneracja. Mięśnie po wysiłku potrzebują odpoczynku i odpowiedniego traktowania. Nic nie pomaga im tak jak krioterapia. 

Do tej zasady stosuje się także Ewa Kasprzyk. Zaraz po intensywnym treningu weszła do lodowatej wody, na bieżąco komentując, co robi. Widać, że treningi i cała otoczka wokół nich sprawiają aktorce wiele radości.

 

Fani komentują formę Ewy Kasprzyk

Wchodząc do wody aktorka powiedziała, że wzorem generałowej Zajączkowej będzie okładać się lodem i będzie od tego żyć nie wiadomo jak długo. Internauci są pod wrażeniem postępowania Ewy:

Wszystko dla zdrowotności.

Pani Ewuniu, niech żyje Pani jak najdłużej. Uwielbiam Panią

Wszystkiego trzeba w życiu spróbować żeby nie żałować, że się czegoś nie spróbowało.

Wideo skomentowała także Sonia Bohosiewicz:

Ewka!!! Ciebie trzeba zacząć klonować!!!!

Tagi: ewa kasprzyk