Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 60-letnia Adrianna Biedrzyńska prezentuje wdzięki na plaży w Miami. Figury zazdroszczą jej wszyscy
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.06.2022 01:49

60-letnia Adrianna Biedrzyńska prezentuje wdzięki na plaży w Miami. Figury zazdroszczą jej wszyscy

Adrianna Biedrzyńska
fot. instagram.com/adrianna_biedrzynska

Na Instagramie pojawił się film, który wprawił internautów w osłupienie. Adrianna Biedrzyńska, która obecnie spędza urlop w Miami, pokazała się w samym kostiumie kąpielowym. Fani zazdroszczą figury i długich, zgrabnych nóg. Trudno uwierzyć, że aktorka ma 60 lat.

Adrianna Biedrzyńska od pierwszych chwil na ekranie wzbudziła zachwyt. Dziś widzowie kojarzą ją jednak głównie z roli Małgorzaty Zwoleńskiej w „Barwach szczęścia”, jednak jej kariera rozpoczęła się w już latach 80. Czy to w „Miłości z listy przebojów”, „Dekalogu”, czy „300 milach do nieba”, jej uroda zawsze zwracała uwagę.

30 marca tego roku gwiazda skończyła 60 lat. Nadal jednak wywołuje powszechne zdumienie, gdyż wydaje się, że upływ czasu nie ma na nią żadnego wpływu. Nagranie z wakacji, które ostatnio zawitało do mediów tylko to potwierdza.

Adrianna Biedrzyńska pokazała piękne ciało. Niejedna trzydziestolatka pozazdrościła jej figury

Adrianna Biedrzyńska aktualnie cieszy się słońcem i malowniczymi widokami Florydy. Gwiazda wraz z 28-letnią córką spędza urlop w Miami. Co prawda czas letniego wypoczynku powoli się kończy, jednak nie ma wątpliwości, że obie kobiety wykorzystały go do ostatniej sekundy.

Na swoim Instagramie aktorka udostępniła nagrania z wakacji, chwaląc się chwilami spędzonymi na basenie. Ubrana w obcisły czarny kostium, w lazurowej wodzie wyglądała niczym prawdziwa gwiazda Hollywood. Z szerokim uśmiechem prezentowała krągłości i figurę, której nie powstydziłaby się niejedna 30-latka.

Nagrania wywołały prawdziwą burzę komentarzy. Zachwyceni fani rozpływali się nad wyglądem gwiazdy i wyrażali zazdrość, a obok wpisów nie przeszła obojętnie także koleżanka po fachu, Agnieszka Mrozińska.

Ale ty jesteś laseczka – skomplementowała.

Biorąc pod uwagę mój wiek Aguś… No można – stwierdziła z humorem aktorka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?

Źródło: Dzień dobry TVN, Onet Plejada

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces