Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 30-latek dopuścił się okropnego czynu w Biedronce. Jest nagranie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 05.02.2024 18:21

30-latek dopuścił się okropnego czynu w Biedronce. Jest nagranie

Biedronka
Marek BAZAK/East News, KMP w Jeleniej Górze

Sklepy sieci Biedronka są prawdopodobnie jednymi z najchętniej odwiedzanych dyskontów w Polsce. Nie tylko można je znaleźć w wielu miastach, ale sieć szczyci się także wyjątkowo okazyjnymi cenami, jak również licznymi promocjami i zniżkami oferowanymi dla klientów.  

Biedronka przyciąga złodziei

Jak każde miejsce handlu, także sklepy sieci Biedronka są narażone na kradzieże. Duży metraż, wąskie alejki zastawione dużą liczbą towarów i zbyt mała ilość personelu, stwarzają prawdziwą gratkę dla złodziei. Czasami są oni jednak na tyle pewni swego, że nawet nie starają się ukrywać swoich niecnych występków przed kamerami czy pracownikami sklepu. 

EN_01602432_0011.jpg
Źródło: Marek BAZAK/East News

Do takiej sytuacji doszło w jednym ze sklepów sieci Biedronka, zlokalizowanym w Jeleniej Górze. Do placówki zostali wezwani funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji, w związku z podejrzeniem kradzieży, której miał dokonać jeden z klientów. 

Pracownice Biedronki kompletnie się odpaliły. Hit Nagrał z ukrycia scenę w Biedronce. Niektórzy przeżyli wstrząs

Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie kradzieży z rozbojem w Biedronce

Co gorsza, złodziej, który został przyłapany na gorącym uczynku w jednym ze sklepów sieci Biedronka, był agresywny. Po tym jak próbował ukraść towar, dopuścił się ataku na jednego z pracowników dyskontu. Podejrzany trafił w ręce służb i jest podejrzany o dokonanie kradzieży z rozbojem

Jak przekazała podinsp. Edyta Bagrowska:

Mężczyzna ukradł karton czekolady o wartości ponad 300 złotych, a kiedy pracownik ochrony próbował mu go odebrać, wywiązała się szarpanina, w trakcie której uderzył on pokrzywdzonego, a następnie uciekł, zabierając ostatecznie 3 czekolady. Reszta rozsypała się po sklepie.

ZOBACZ TEŻ: Skandaliczne sceny pod gdańską Biedronką. Ochroniarz zamknął staruszkę w przysklepowym śmietniku

Szokujące nagranie już obiegło sieć

Za próbę kradzieży czekolady o wartości 300 złotych i atak na pracownika sklepu zatrzymanemu może grozić nawet 10 lat więzienia. Jak się bowiem okazuje, nie był to jego pierwszy zatarg z prawem. Podczas prowadzenia czynności policjanci zorientowali się, że dobrze znają sprawcę całego zamieszania. Podejrzany został doprowadzony do prokuratury. 

Nagranie incydentu trafiło do mediów społecznościowych, gdzie zostało zamieszczone przez na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Internauci nie kryją swojego zaskoczenia i rozbawienia – poszło głównie o… rodzaj asortymentu, jaki starał się ukraść podejrzany

  • Za co siedzisz? Za czekoladę. Bohater.
  • Ludzka głupota nie zna granic.
  • Oj, drogie te czekolady będą.
  • Cukier uzależnia – czytamy w komentarzach.
Tagi: Biedronka