Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagrała zachowanie klientów w Biedronce. Video hitem w sieci
Julia Bogucka
Julia Bogucka 04.02.2024 13:38

Nagrała zachowanie klientów w Biedronce. Video hitem w sieci

Biedronka
TikTok @pyska600

Każdy znajdzie miejsce dla siebie na TikToku. Zdaje się, że każdy temat odnajdzie swoich fanów. Nie inaczej jest z satyrycznymi filmikami pracowników sklepów. Jedną z takich twórczyń jest pracownica Biedronki o pseudonimie “Pyśka”, której nagrania podbijają sieć. Jeden z ostatnich wyjątkowo rozbawił odbiorców.

Na TikToku znajdzie się nisza dla każdego

TikTok to obecnie jedna z najczęściej uczęszczanych platform społecznościowych. Krótkie filmiki skradły serca milionom użytkowników, a ich tematyka może być niezwykle różnorodna. Znajdziemy tam treści humorystyczne, edukacyjne i informacyjne. Niezależnie od tego, co nas interesuje, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to już jest na TikToku.

W ostatnim czasie wielu pracowników sklepów zaczęło wrzucać humorystyczne filmiki ze swojej pracy na tę platformę. Oglądamy historie związane z przygotowywaniem hot-dogów, poszukiwaniem produktów w sklepach budowlanych oraz zachowaniem pracowników popularnych sklepów odzieżowych. Nawet popularny dyskont spożywczy odnalazł swoje miejsce w sieci.

"Nigdy nie wzięłam ślubu. Mam szóstkę dzieci". Ksiądz komentuje Obiad w stylu PRL za 10 zł dla 4 osób. Gospodyni z TikToka wydaje na jedzenie grosze

Ta influencerka pokazuje, co się dzieje w Biedronce

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie “Pyśka” na co dzień pracuje w sieci sklepów Biedronka. Jakiś czas temu postanowiła umilić sobie czas, nagrywając zabawne filmiki związane ze swoimi obowiązkami. Jej nagrania osiągają olbrzymią liczbę wyświetleń i w zasadzie nie mają wyników gorszych niż 100 tysięcy odtworzeń. W najlepszych momentach jest ich nawet powyżej dwóch milionów.

pyśka.png
Źródło: TikTok @pyska600

Żarty, które publikuje “Pyśka” na swoim profilu dotyczą przede wszystkim zachowań sprzedawców i klientów sieci sklepów “Biedronka”. W tym celu wykorzystuje aktualne trendy muzyczne, a do wspólnych nagrań zaprasza koleżankę z pracy. W efekcie filmy z Biedronki zyskują coraz większą popularność wśród odbiorców.

ZOBACZ TEŻ: Ksiądz wypowiedział się na temat energetyków. Czy ich picie to grzech? Zdębiejecie

Biedronka bije rekordy popularności w sieci

Jeden z ostatnich filmów influencerki w konwencji “POV” czyli “z punktu widzenia bohatera” podbił sieć. Przedstawia on w satyryczny sposób jedno z częstych zachowań klientów sklepów, którzy w biegu robią zakupy spożywcze. Chodzi o nieodkładanie na miejsce produktów, z których ostatecznie zrezygnowali kupujący

“Pyśka” na nagraniu parodiuje sytuację, w której pracownik sklepu odkłada porozrzucane w nieodpowiednich miejscach produkty codziennego użytku. Między innymi wyjmuje paczkę pieluch z zamrażarki, gotowe danie z lodówki przenosi na półkę oraz reaguje zdenerwowaniem na nieodpowiedzialny akt klienta. Na ten moment film zyskał ponad 7 tysięcy polubień i powyżej pół miliona odtworzeń i wszystko wskazuje na to, że sięgnie po więcej. Zobaczcie sami!