Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 27.10 o 20.00 emisja nowych odcinków „Świata według Kiepskich”. Widzowie zobaczą nieżyjących już aktorów
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 23.09.2021 17:55

27.10 o 20.00 emisja nowych odcinków „Świata według Kiepskich”. Widzowie zobaczą nieżyjących już aktorów

Świat według Kiepskich
fot. Pixabay/Alehandra13, Screen z Oprawa Polsatu

Fani kultowego serialu telewizji Polsat już wkrótce będą mogli zobaczyć na ekranie swoją ulubioną produkcję. 27 października pojawią się nowe odcinki „Świata według Kiepskich”. Widzowie będą mogli zobaczyć aktorów, których niestety nie ma już wśród nas.

Już pod koniec października na Polsacie zostaną wyemitowane nowe odcinki „Świata według Kiepskich”. Niektóre z nich zostały nagrane jeszcze przed pandemią, dlatego też na ekranie kolejny raz zobaczymy Boczka i Paździocha.

„Świat według Kiepskich” wraca na ekrany

Już 27 października na antenie Polsatu pojawią się nowe odcinki kultowej produkcji „Świat według Kiepskich”. Informacja ta może być dla wielu zaskoczeniem, gdyż po smutnych wydarzeniach, jakie miały miejsce w przeciągu ostatnich miesięcy, fani stracili nadzieję, na kontynuację sticomu.

20 października 2020 roku odszedł bowiem Dariusz Gnatowski, aktor, który wcielał się w rolę serialowego Boczka. Natomiast 28 stycznia 2021 roku zmarł Ryszard Kotys, który przez ostatnie lata grał w serialu sąsiada Ferdynanda Kiepskiego — Paździocha.

Producenci serialu zapewniają jednak, że nowe odcinki pojawią się, a część z nich została nagrana jeszcze przed pandemią, co oznacza, że na ekranie znów zobaczymy wspomniane postacie.

Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy. Odszedł Darek Gnatowski. Odszedł Ryszard Kotys, który grał Mariana Paździocha, ale w obsadzie mamy jego syna, Janusza Mariana Paździocha, który już skradł serca widzów. Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów — Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego — powiedziała Nina Terentiew dla portalu styl.pl.

Jesteście ciekawi nowych odcinków?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych

Źródło: styl.pl, plotek.pl