Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polski „żywy Ken” przed operacjami plastycznymi. Jego stare zdjęcia robią furorę, przecieramy oczy ze zdumienia
Karina Sulich
Karina Sulich 17.12.2020 13:55

Polski „żywy Ken” przed operacjami plastycznymi. Jego stare zdjęcia robią furorę, przecieramy oczy ze zdumienia

żywy ken
Fot. Screenshot: Pudelek, YouTube

Żywy Ken robi w Polsce prawdziwą furorę. 27-letni Michał Przybyłowicz zdecydowanie wyróżnia się z tłumu, a wszystko to za sprawą swojego, naprawdę niezwykłego i oryginalnego wyglądu. Młody mężczyzna postanowił przejść szereg zabiegów, przez które, jak zdradził w rozmowie z Pudelkiem, coraz bardziej akceptuje siebie. Mało kto jednak pamięta, jak wyglądał, zanim stał się bywalcem ścianek. Na widok starych zdjęć fani przecierają oczy ze zdziwienia.

Polski żywy Ken na dobre wdarł się na salony, i kiedy tylko mogłoby wydawać się, że jego temat ucichł, 27-latek ponownie nas zaskakuje. Ostatnio, za sprawą kolejnej operacji, na nowo zrobiło się głośno o młodym mężczyźnie. Teraz jednak prawdziwą furorę robią jego zdjęcia z przeszłości. Nie można się na nie napatrzeć!

Polski żywy Ken przed operacjami plastycznymi

Polski żywy Ken ma za sobą szereg operacji plastycznych oraz zabiegów, które pomagają mu zachować wieczną młodość, a także przybliżyć się do jego własnego ideału piękna.

Wystające kości policzkowe, mocno zarysowana szczęka oraz pełne, duże usta, to zdecydowanie znak rozpoznawczy 27-latka. Jednak naprawdę niesamowite jest to, jak wyglądał przed operacjami.

Niewielu pamięta, że jednym z głównych zainteresowań Michała Przybyłowicza, szerszemu gronu znanemu jako polski Ken, jest ezoteryka.

27-latek między innymi występował w programie Moc Magii w roli wróża Michaela. Jednak największe wrażenie robią zdjęcia jeszcze sprzed tego czasu, sprawdźcie sami.

Polski żywy Ken przed i po

Trzeba przyznać, że metamorfoza Michała Przybyłowicza jest naprawdę imponująca. Kiedy jednak patrzymy na dawne zdjęcia młodego mężczyzny, nie sposób się nie zachwycić.

Pewnie wiele kobiet zainteresowałoby się jego osobą już po jednym spojrzeniu i zdecydowanie jednogłośnie stwierdziłoby, że jest po prostu przystojny.

Wyraźnie widać, że zanim stał się polskim żywym Kenem, musiał łamać wiele serc. Głębokie spojrzenie i nietuzinkowa uroda są wręcz niewiarygodne. Niebywałe, jak wyglądał przed operacjami.

Jednak najważniejsze jest to, by czuć się dobrze we własnym ciele. Jeżeli polski żywy Ken w swojej „obecnej skórze” czuje się lepiej, to nam powinno to wystarczyć. Życzymy mu wszystkiego dobrego.

Zobacz zdjęcie:

Tak wyglądał polski Ken przed i po operacjach. Internauci są jednogłośni. Był z niego prawdziwy przystojniak.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: chillizet.pl