Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zwrot akcji w życiu gwiazdora „Ranczo” Bogdana Kalusa. Niedawno leczenie, teraz plażuje w kurorcie
Michał Fitz
Michał Fitz 11.07.2022 12:49

Zwrot akcji w życiu gwiazdora „Ranczo” Bogdana Kalusa. Niedawno leczenie, teraz plażuje w kurorcie

Bogdan Kalus
fot. kadr z serialu „Ranczo”

Bogdan Kalus zyskał ogromną popularność dzięki serialowi „Ranczo”, choć w branży aktorskiej był już dużo wcześniej. Rolą Hadziuka zaskarbił sobie grono oddanych fanów, którzy dziś chętnie śledzą go w mediach społecznościowych. Aktor ostatnio zagwarantował im emocjonalny rollercoaster.

Całkiem niedawno trafił bowiem do szpitala. Zdjęcie z kliniki bardzo zmartwiło fanów, ale jak się później okazało, problemy zaczęły ustępować. Teraz z kolei artysta czerpie z życia garściami na urlopie.

„Ranczo”: Serialowy Hadziuk na wakacjach

Dziś celebryci jadący na wakacje wybierają bardzo egzotyczne kierunki. Często są to Malediwy, Filipiny czy Dominikana. Bogdan Kalus wolał jednak wybrać znacznie bliższą, a wcale nie mniej malowniczą lokację na urlop. Wyjechał bowiem do Czarnogóry.

Po jego aktywności w mediach społecznościowych widać, że jest tym bałkańskim krajem wprost zachwycony. Regularnie publikuje bowiem zdjęcia krajobrazów, jedzenia, a nawet dzikich zwierząt. Furorę zrobiła fotka sporych rozmiarów nietoperza, którą niedawno wrzucał.

Ostatnio z kolei pochwalił się swoim nowym odkryciem, przy okazji którego w zasadzie spełnił swoje marzenie. Pokazał bowiem malowniczo położoną plażę, osłoniętą górami i zatoką. Na nagraniu słychać, jak aktor stwierdza, że to w zasadzie jego wymarzona plaża. Możemy więc tylko przypuszczać, jak długo artysta się na niej wylegiwał.

„Ranczo”: Bogdan Kalus miał kłopoty ze słuchem

Wspomniana wyżej hospitalizacja miała związek z problemami natury laryngologicznej. Jak opowiedział sam aktor, stracił słuch w jednym uchu, ponieważ stał blisko głośnika na jednym z wydarzeń. Nic dziwnego, że mężczyzna przejął się tym, bo w końcu taka niedogodność mocno utrudniałaby mu uprawianie zawodu.

Jednocześnie Kalus wyjaśnił, że jego stan zdrowia poprawia się. Zastosowane przez klinikę specjalizującą się w temacie laryngologii leczenie sprawiło, że z czasem słuch zaczął wracać. Dzięki temu mężczyzna może w pełni nacieszyć się swoim urlopem, a nie zamartwiać zdrowiem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”. Cezary Żak ujawnił prawdę o serialu TVP. Bez niego wyglądałby zupełnie inaczej
  2. Małgorzata Walewska i Piotr Kokosiński rozstali się z powodu choroby. Artystka po latach uświadomiła sobie prawdę
  3. Wyszło na jaw, ile Górniak zarobiła za udział w znanej produkcji. To rekord, kwota zwala z nóg

Tagi: Ranczo