Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Związek Adriany Kalskiej i Roznerskiego rozpadł się przez znaną aktorkę? Jest bardzo blisko Mikołaja
Michał Fitz
Michał Fitz 07.02.2022 18:23

Związek Adriany Kalskiej i Roznerskiego rozpadł się przez znaną aktorkę? Jest bardzo blisko Mikołaja

telewizja
youtube.com

Nie ma wątpliwości, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są bohaterami najgłośniejszego medialnie rozstania ostatnich miesięcy. Fakt, że obydwoje nie chcieli dokładnie tłumaczyć, dlaczego się rozeszli, sprawia, że nie trudno o kolejne domysły.

Właśnie pojawiła się nowa plotka dotycząca potencjalnego powodu ich rozstania. Czy stała za tym inna aktorka?

Adriana Kalska rozstała się z Roznerskim przez inną aktorkę?

Czasopismo Na Żywo dotarło bowiem do informacji z własnego źródła, według których Mikołaj Roznerski miał nawiązać w ostatnim czasie bliższą relację z Alicją Bachledą-Curuś, z którą grał w filmie 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Choć nie posądza się ich o romans, bo aktorka ma obecnie narzeczonego, miała stać się jego bliską przyjaciółką, dlatego niewykluczone, że doradzała mu również w sprawach sercowych.

Nie tak dawno media starały się też podchwycić fakt, że Roznerski pozował na ściance ze swoją byłą partnerką i matką jego dziecka, Martą Juras na premierze ostatniego filmu z serii Kogel-mogel. Ona znalazła się tam jednak dlatego, że jej obecny partner był operatorem na planie tej produkcji, dlatego drugiego dna w tej kwestii też nie należy się doszukiwać.

Biorąc pod uwagę, fakt, że zarówno Adriana Kalska, jak i Mikołaj Roznerski jasno podkreślili, że nie będą tłumaczyć publicznie swojego rozstania, możemy przypuszczać, że prawdziwej przyczyny tego stanu rzeczy nigdy nie poznamy.

Należy też podkreślić, że pomimo rozstania Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski dalej muszą grać parę w serialu M jak Miłość. Nawet sami producenci show zapewniali, że prywatne perypetie aktorów nie będą miały wpływu na ewentualną zmianę wątków. Kalska i Roznerski podkreślili, że są na tyle profesjonalnymi osobami, że ich relacja nie odbije się na pracy, którą dalej zamierzają wykonywać rzetelnie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Źródło: Na Żywo/ pomponik.pl