Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zrozpaczony Filip Chajzer chodził po Warszawie i krzyczał wniebogłosy. Zniknął jego najwierniejszy przyjaciel
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.10.2022 22:34

Zrozpaczony Filip Chajzer chodził po Warszawie i krzyczał wniebogłosy. Zniknął jego najwierniejszy przyjaciel

Filip Chajzer
fot. TRICOLORS/East News

Filip Chajzer podzielił się z fanami przygnębiającą informacją. Zaginął najbliższy przyjaciel prezentera. Teraz gwiazdor zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odnaleźć swoją zgubę.

Prowadzący show „Dzień dobry TVN” zamieścił chwytający za serce post na swoim profilu na Instagramie. Dzisiaj w godzinach popołudniowych zaginął przyjaciel dziennikarza – jego ukochany pies o imieniu Rollo. Gwiazdor poprosił fanów o pomoc.

Filip Chajzer szuka swojego przyjaciela

Filip Chajzer postanowił wykorzystać swój profil na Instagramie, aby odszukać ukochanego pupila. Dziś około godziny 17 zaginął jego pies Rollo, rasy Lagotto. Gwiazdor zdradził, gdzie konkretnie doszło do przykrego incydentu.

Zaginął mój psi przyjaciel Rollo. Lagotto ze zdjęcia. Dziś chwilę po 17:00 przy Alei Wilanowskiej róg Pohowskiego. Okolice metra Wilanowska. Jest najgrzeczniejszym i najufniejszym psem świata. Zje wszystko i za zapachem pójdzie wszędzie, ma 6 miesięcy, a ja nie wyobrażam sobie, że mogę go stracić – napisał na Instagramie zrozpaczony Filip Chajzer.

Filip Chajzer stracił głos szukając przyjaciela

Prowadzący „Dzień dobry TVN” wyznał, że jest niesamowicie związany z pupilem i od czasu jego zaginięcia nie może spokojnie usiedzieć na miejscu. Zaraz po incydencie ruszył na poszukiwania.

Jednocześnie wyznał, że rozmawiał już z ochroną swojego bloku, która poinformowała go, że Rollo odchodził z terenu budynku z tajemniczą kobietą. Prezenter prosi o kontakt i pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie zaginionego psa.

-Na razie straciłem głos od krzyczenia ROLLO w okolicy. Wg ochrony bloku, przy którym mój pies się zgubił odeszła z nim jakaś Pani. Na kontakt czeka zrozpaczony właściciel. Filip. Zdjęcie najbardziej aktualne. Pies uciekł z garażu podziemnego przy pakowaniu samochodu – zakończył swój wpis.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką