Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Została GWIAZDĄ dzięki wyciskaniu PRYSZCZY
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 10.01.2018 12:00

Została GWIAZDĄ dzięki wyciskaniu PRYSZCZY

została gwiazdą

O fascynacji pryszczami nigdy się nie mówiło. Mało kto chce się przyznać do takich zainteresowań. Jednak w internecie możemy znaleźć wiele nagrań przedstawiających proces wyciskania pryszczy. Ta kobieta została gwiazdą właśnie dzięki takim filmikom.

Dr Sandra Lee, którą na YouTube można znaleźć jako Dr Pimple Popper ma już ponad 300 tys. obserwujących na Instagramie, a jej kanał na YouTube subskrybuje również ponad 300 tys. osób. Ludzie z zainteresowaniem oglądają jak kobieta wyciska swoim pacjentom pryszcze, zaskórniki oraz cysty.

Dlaczego ludzi fascynuje oglądanie tak obrzydliwych zabiegów?

Istnieje kilka teorii. Pierwsza z nich mówi o tym, że po prostu lubimy je oglądać, ale tylko wtedy gdy dzieją się daleko od nas. Takie negatywne doznania wywołują dreszczyk emocji, a nawet uczucie przyjemności. Podobnie jak skok spadochronem, tylko w tym przypadku nie narażamy się na żadne uszczerbki na zdrowiu.
Część naukowców twierdzi, że takie obrazy wywołują ASMR, zwane orgazmem mózgu. Jest to uczucie przyjemnego mrowienia w głowie. Tę teorię potwierdza dr Lee, która twierdzi, że jej widzowie często oglądają jej filmy przed snem, aby się zrelaksować.

https://www.instagram.com/p/BdWBRK7ANbI/?taken-by=drsandralee

Oglądacie na własną odpowiedzialność!

https://www.instagram.com/p/yfjofqIfBo/

https://www.instagram.com/p/8jc26RIfMu/

Źródło: vice.com
Tagi: pryszcze
Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił