Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zorganizowała córce wesele. Na wszystko wydała 2700 zł
Karol Osiński
Karol Osiński 18.06.2021 14:04

Zorganizowała córce wesele. Na wszystko wydała 2700 zł

Wesele
fot. sansara/canva.com

W emitowanym na antenie stacji telewizyjnej TLC programie pt. So Freakin Cheap pojawił się materiał o Shelley Watson, która sama nazywa siebie dusigroszem. Kobieta postanowiła wyprawić córce wesele za 700 dolarów, co daje około 2700 zł. Tym samym pobiła swój rekord sprzed kilku lat, kiedy organizowała wesele starszej córki. Wówczas wydała prawie 3800 zł.

Młodsza córka Shelley Watson nie była zadowolona z faktu, że mama skąpi na jej wesele. Kobieta zorganizowała wszystko tak, by wydatki były jak najmniejsze.

Mama skąpiła na wesele córki

Shelley Watson powiedziała w programie So Freakin Cheap, że jest kimś więcej niż tylko łowcą okazji. Robi wszystko, by na konkretny produkt wydać jak najniższą sumę, zatem każdą cenę stara się stargować na jeszcze niższą.

Reality show stacji telewizyjnej TLC zorganizowało reportaż, w którym kobieta wybrała się na zakupy. Wszystko okazało się prawdą. Najlepszym dowodem i przykładem był fakt, że targowała się nawet za używaną bieliznę, którą kupiła dla córki. Wydała na nie 50 centów, czyli niecałe 1,90 zł.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Córka Shelley ma na imię Ashley. Również pojawiła się w programie i dała wyraźnie do zrozumienia, że nie jest zadowolona z prezentu, jaki sprawiła jej matka. Jednak to jedynie początek zadziwiającej historii. Okazuje się, że kobieta na wesele córki wydała jedyne 700 dolarów, czyli niecałe 2700 zł.

Shelley pobiła swój rekord. Wesele starszej córki wyprawiła za 3800 zł

Kiedy Ashley wychodziła za mąż jej mama uznała, że zrobi wszystko tak, by było jak najtaniej. Postanowiła, że wesele zostanie wyprawione w gabinecie kręgarza, gdyż nie poniesie żadnych kosztów.

Brytyjski magazyn The Sun informuje, że kwotą, wydaną na wesele młodszej córki, pobiła rekord ustanowiony podczas wyprawiania wesela starszej. Okazuje się, że zamiast kwiatów wybrała gwiazdy betlejemskie za niecałe 40 zł.

Do tego zamiast tortu samodzielnie upiekła ciasto, którym poczęstowała gości, a do zdjęć kupiła atrapę. Suknie ślubną dla córki kupiła w sklepie z rzeczami używanymi. Na dodatek wybrała taką z plamami, by cena była jak najniższa, a na koniec namówiła gości, by sami zrobili kanapki, a następnie spożywali je na plastikowych talerzach.

Zobacz zdjęcie:

‚I’m the world’s cheapest mum, I threw my daughter’s wedding for £500’ https://t.co/16zDdDc1Mv

— Fabulous (@Fabulousmag) June 15, 2021

Matka wyprawiła córce wesele za 2700 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: thesun.co.uk

Tagi: wesele
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania