Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Wiśniewskiego dostała okropną wiadomość. Nieznajomy mężczyzna obraził Polę i wróży jej koniec związku
Michał Fitz
Michał Fitz 29.09.2022 21:48

Żona Wiśniewskiego dostała okropną wiadomość. Nieznajomy mężczyzna obraził Polę i wróży jej koniec związku

Żona Wiśniewskiego
instagram.com/mwisniewski1972

Żona Wiśniewskiego opublikowała dziś w mediach społecznościowych zrzut ekranu wiadomości, którą dostała od jednego z obserwujących. Nie ma wątpliwości, że każdemu zrobiłoby się przykro, gdyby przeczytał o sobie coś takiego.

Niestety, choć Pola i Michał regularnie pokazują, że są szczęśliwi oraz zakochani, wciąż znajdują się bardzo nieżyczliwe osoby, które dyskredytują ich miłość. Jak widać, niektórzy robią to w obrzydliwy wręcz sposób.

Żona Wiśniewskiego obrażona w sieci

Pola Wiśniewska ochoczo wchodzi w interakcje z obserwującymi i niestety, czasem zdarza jej się tego pożałować, bo niektórzy potrafią poczuć się zdecydowanie za pewnie. Podzieliła się z resztą internautów tym, co napisał do niej pewien mężczyzna.

Treści całej wiadomości wręcz nie wypada przytaczać, bo jest napisana w agresywny sposób i nie brakuje w niej wulgaryzmów. Internauta stwierdził w niej, używając mocno niecenzuralnego określenia, że Wiśniewski oszuka Polę i ją zostawi, traktując ją przy tym bardzo przedmiotowo.

Warto zaznaczyć, że Pola zachowała się z ogromną klasą, bo nie wdawała się w głupie utarczki słowne, a jedynie udostępniła profil mężczyzny, by inne osoby, które mogą się natknąć na niego w sieci, wiedziały, z kim mają do czynienia.

Żona Wiśniewskiego znów złożyła mu przysięgę

Pomimo tego, że pewne osoby wróżą koniec piątego małżeństwa lidera „Ich Troje”, jego relacja z Polą wydaje się ciągle kwitnąć. Nie tak dawno Michał wyprawił przyjęcie z podwójnej okazji. Jedną z nich były jego 50. urodziny, a drugą odnowienie przysięgi z obecną żoną.

Co więcej, w trakcie niedawnego jubileuszu zespołu „Ich Troje” Michał specjalnie zaśpiewał swoją solową piosenkę pod tytułem „Zatańcz ze mną”, która jest swoistym listem miłosnym do małżonki. Ta ucałowała go szczerze w trakcie występu i zatonęła w jego ramionach. Nic nie wskazuje więc, by miała zostać potraktowana tak, jak opisał to nieprzyjemny internauta.

Zobacz zdjęcie:

Żona Wiśniewskiego

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem? Fani zauważyli jeden szczegół, Pola skomentowała plotki
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”