Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Stocha dostała PRACĘ w TELEWIZJI. Sprawdź, co dokładnie będzie robić
Klaudia Orzechowska
Klaudia Orzechowska 17.01.2018 17:01

Żona Stocha dostała PRACĘ w TELEWIZJI. Sprawdź, co dokładnie będzie robić

żona Stocha
fot. Instagram

Kilka dni temu pisaliśmy o żonie Stocha, której nie interesuje celebryckie życie i pozowanie na ściankach. Skryta w cieniu osiągnięć męża Ewa postanowiła zaistnieć jednak w telewizji. Czy wyłoni nam się kolejna żona znanej osobistości, która rozpocznie karierę dzięki nazwisku męża? 

Do tej pory Stoch nie pojawiał zbyt często ze swoją partnerką. Jednak podczas rozdania nagród Sportowca Roku, pojawiła się osobiście, by odebrać statuetkę w imieniu męża. Sportowiec nie mógł jej odebrać, ponieważ w tym czasie zdobywał nagrody na zawodach narciarskich. Ewa Bilan-Stoch podczas uroczystości nie rzucała się specjalnie w oczy. Przyszła ubrana w skromny ludowy strój z czerwonymi koralami na szyi.

Żona Stocha dostała pracę w telewizji

Ewa, żona Kamila Stocha również postanowiła spróbować, jak jej pójdzie w roli prezenterki telewizyjnej. Zastanawiające jest, co ją przekonało do zmiany zdania w kwestii udzielania się w mediach. Jak podaje portal Pudelek, partnerka znanego skoczka będzie prowadziła transmisję z zimowych igrzysk, które odbędą się w Pjongczangu. Od 9 do 25 lutego Ewa będzie próbowała swoich sił, zdając nam relacje z tego wydarzenia. Podczas nagrań będzie opowiadać o tubylcach, zwyczajach i historii ośrodka sportowego. Jak powszechnie wiadomo, partnerka Kamila jest pasjonatka podróży oraz sportu. Połączenie dwóch pasji, sprawi jej na pewno ogromną przyjemność.

ZOBACZ TEŻ: Żona Stocha odcina się od CELEBRYCKIEGO życia: „Zamiast na ścianki, wolę chodzić z mężem na randki”

Materiały z pogranicza sportu i lifestyle’u przybliżą igrzyska olimpijskie szerszej publiczności. Chcemy docierać także do młodszych widzów, dlatego dajemy możliwość śledzenia transmisji w każdym miejscu i o każdej porze za pośrednictwem Eurosport Playera- komentuje dyrektor programowy Eurosportu.

https://www.instagram.com/p/Bc78T1-FYSt/?hl=pl&taken-by=ewabilanstoch

https://www.instagram.com/p/BcpmtAHlZyY/?hl=pl&taken-by=ewabilanstoch

https://www.instagram.com/p/BX48iUPlxwv/?hl=pl&taken-by=ewabilanstoch

https://www.instagram.com/p/BdntF4ojKtH/?hl=pl&taken-by=kamilstochofficial

https://www.instagram.com/p/BbZjw-Ej5IV/?hl=pl&taken-by=kamilstochofficial

https://www.instagram.com/p/BX9aSxLjk9c/?hl=pl&taken-by=kamilstochofficial

źródło: pudelek.pl