Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
Michał Fitz
Michał Fitz 30.08.2022 14:06

Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli

Żona Krzysztofa Rutkowskiego
fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami”

Wczoraj miał miejsce pierwszy odcinek nowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Telewidzowie oczekiwali na występy uczestników, z których część była wielką niewiadomą. Do tego grona z pewnością można zaliczyć znanego detektywa, którego taniec został surowo oceniony. Jak zdanie jury skomentowała żona Krzysztofa Rutkowskiego?

Ta była bowiem na miejscu i dopingowała swojego męża. Tuż po nagraniu została przepytana przez reportera serwisu „Plotek”. Zdecydowała się stanowczo skomentować niską notę, którą Krzysztofowi przyznała Iwona Pavlović.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego o występie męża

Choć detektyw ostatecznie nie odpadł w pierwszym odcinku, otrzymał zdecydowanie najniższe oceny od jury. Suma punktów mu przyznanych wyniosła bowiem raptem 17 oczek, a szczególnie surowa była Iwona Pavlović. Ta dała detektywowi najniższą z możliwych not, jedynkę.

– Pokazałeś, że masz poczucie humoru, dystans do siebie. To może byś tak jeszcze zatańczył? – komentowała jurorka.

Maja Rutkowski nie zgodziła się z surową oceną Pavlović, twierdząc, że nie była ona do końca obiektywna. Jak wyjawiła żona Krzysztofa Rutkowskiego, podejrzewa, że jurorka zdecydowała się na tak niską notę po części ze względów prywatnych.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego o Iwonie Pavlović

Maja Rutkowski spekulowała, że Iwona Pavlović mogła chcieć dopiec jej mężowi ze względu na jedną ze spraw, którą zajmuje się jego biuro detektywistyczne. Chodzi o rzekome oszustwa, których miał dopuścić się popularny swego czasu hotelarz, Wojciech Żabiński, który rozkręcał biznes na Zanzibarze.

Jak zaznaczyła Maja, gościł on Iwonę Pavlović, która miło spędzała tam czas. Czyżby faktycznie teraz mogła mieć za złe Rutkowskiemu, że ten wyciąga konsekwencje w sprawie jej znajomego? Niewykluczone, że sama jurorka już niedługo jakoś odniesie się do tych słów.

– Dobrze się bawiła na Zanzibarze, a tutaj jednak nie jest obiektywna — skwitowała Maja Rutkowski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  „Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

 Źródło: Plotek

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania