Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona ostro odpowiada Piotrkowi Żyle. Telenoweli ciąg dalszy?
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 26.02.2018 22:18

Żona ostro odpowiada Piotrkowi Żyle. Telenoweli ciąg dalszy?

Justyna Żyła
instagram.com

No i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu – mówi Żyła.

Temat przyczyny rozstania Piotra Żyły i jego żony jest jednym z głośniejszych w ostatnim czasie. Przez długi czas znaliśmy opinię tylko jednej ze stron. Żona Piotra Żyły dużo pisała na temat rozpadu ich związku. Dzisiaj w końcu sprawę skomentował sam Piotr Żyła:

#na#wakacje#calvinkleinswimwear #nabalaganniepatrzymy#fit#dzastin#sale?#bedeczarnamamba?

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Skoczek narciarski ma inne zdanie na temat rozstania niż jego żona Justyna Lazur.

Problemy małżeńskie Piotra Żyły to ostatnio temat medialny numer jeden. Dopiero pisaliśmy o odpowiedzi Żyły na zarzuty jego żony. Teraz kobieta znowu przejmuje pałeczkę i ripostuje męża. Telenoweli ciąg dalszy?

ZOBACZ TEŻ: TYLKO U NAS: Piotr Żyła odpowiada na zarzuty żony o zdradzie

– Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci, których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem – dodał Piotr Żyła komentując rozstanie z żoną.

Ostra odpowiedź żony

Kiedy myśleliśmy, że to już koniec małżeńskich przepychanek, to pałeczkę znowu przejęła żona. Ostro zripostowała Żyłę… w komentarzu na Instagramie.

– Piotrek, to nie pisałeś ty po pierwsze a po drugie to sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Pozdrawiam – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ: „Kochanka Piotra Żyły to najsłynniejsza dziennikarka Polsatu”. Ujawniamy o co chodzi

A my mamy tylko jedno pytanie. Czy ta telenowela kiedyś się skończy?

Zobacz zdjęcia:

Ahhhi ohhhhh

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Też sobie zrobiłam zdjęcie ?#@piotr_zyla _official????

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

mój#z#moją@piotr_zyla_official????

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)