Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 27-latka poddała się licznym operacjom specjalnie dla męża. Jej wygląd odbiera mowę „Tak wygląda idealna żona”
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2020 23:51

27-latka poddała się licznym operacjom specjalnie dla męża. Jej wygląd odbiera mowę „Tak wygląda idealna żona”

Żona
fot. instagram.com/charlieeebarbie

Żona poddała się wielu operacjom plastycznym, by spełnić oczekiwania swojego męża. Jak twierdzi, operacje chirurgiczne są dla mężczyzny jej życia zdecydowanym uatrakcyjnieniem urody. Wobec tego przeszła już przez operację powiększania piersi i zabieg powiększenia ust, kilkukrotnym wstrzykiwaniu botoksu oraz makijażu permanentnym. Mąż miał wydać na jej operacje już 17 tysięcy funtów, uważa, że jest „żoną idealną”

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego kobieta poddaje się tak wielu operacjom plastycznym
  • Jak wiele zabiegów i operacji przeszła, by zmienić swój wygląd
  • Kiedy 27-latka pierwszy raz zdecydowała się poprawić swoją urodę

Mężowie miewają wiele zachcianek względem swoich żon, jednak ta sytuacja, jest prawdziwym rarytasem. 27-letnia żona postanowiła zgodzić się na wiele operacji plastycznych, byle zadowolić oczekiwania swojego męża. I jak widać zostały spełnione.

Żona przeszła przez mnóstwo operacji plastycznych, by zadowolić oczekiwania swojego męża

27-letnia Charlie Phillips z Cambridgeshire przeszła przez mnóstwo operacji plastycznych, ponieważ jej mąż zachwyca się urodą wypracowaną w gabinetach chirurgicznych. Co więcej, wszystkie dotychczasowe operacje małżonek zdecydował się jej zafundować.

Charlie przeszła już przez dwie operacje powiększania piersi, zabieg powiększania ust, a także ostrzykiwanie botoksem i nie zamierza na tym poprzestawać. Mąż kobiety nie szczędzi jej pieniędzy na operacje. Dotychczas wydał 17 tys. funtów, co w przeliczeniu na polską walutę daje 85 tys. zł i liczy się z kolejnymi wydatkami.

Prawdziwym przełomowym momentem w życiu Charlie w odniesieniu do operacji plastycznych była trwająca 14 godzin operacja kręgosłupa, którą odbyła w wieku 17 lat. Niestety zabieg nie wyszedł tak jakby tego chciała i wydawało jej się, że wygląda gorzej.

Postanowiła zatem jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją urodę i upodobnić się do lalki Barbie, którą uważa za prawdziwy ideał piękna. Zresztą nie tylko ona. Z tego samego założenia wychodzi także pewna 44-latka. Trzeba przyznać, że jest coraz bliżej osiągnięcia zamierzonego celu.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Inne operacje plastyczne kobiety

Charlie Phillips w swoim życiu przeszła nie tylko przez wyżej wymienione zabiegi chirurgiczne. Od momentu zainteresowaniem się operacjami plastycznymi postanowiła uatrakcyjnić swoją urodę licznymi ulepszeniami, które w jej opinii były całkiem udane.

27-latka m.in. wymodelowała wypełniaczami policzki, i żuchwę, zrobiła makijaż permanentny brwi i ust, a także wyrównała zęby i założyła licówki. Początkowo mało kto akceptował jej urodę, jednak z czasem się to zmieniło.

Na szczęście spotkała na swojej drodze mężczyznę, który nie tylko docenia, ale przede wszystkim bardzo lubi zmiany u Charlie. Jej mąż Ross bardzo chętnie patrzy na urodę małżonki po zmianach chirurgicznych.

27-latka jest również bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już prawie 40 tys. osób. Bardzo chętnie i aktywnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia prywatnego.

A słyszeliście już o Żywym Kenie z Brazylii? Jeśli nie, to przeczytacie o nim >tutaj<.

A czy wam podoba się uroda Charlie?

Zobacz zdjęcia:

Charlie Phillips przeszła mnóstwo operacji plastycznych, by zadowolić oczekiwania swojego męża.

Żona

Kobieta bardzo chciała upodobnić się do lalki barbie, którą uważa za ideał piękna.

Żona

Doceniacie urodę Barbie?

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: popularne.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"